Jazzu vertins „X faktoriuje“ dainuosiančias garsenybes: „Mano charakteris – sakyti tiesą į akis“

Justė Arlauskaitė-Jazzu / Fotodiena/Justino Auškelio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Šį vakarą TV3 televizijos žiūrovai išvys laukiamiausią naujojo sezono premjerą. Namuose karaliaus į ekranus sugrįžtantis muzikinis projektas „X faktorius. Žvaigždės“. Žiūrovai išvys garsenybes, kurios dainuoja, tačiau nėra profesionalūs popmuzikos atlikėjai.

Populiariausia šalies atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu įsitikinusi, kad šis projekto sezonas bus kitoks visiems: dalyviams, teisėjams ir žiūrovams. Jie turės galimybę pamatyti mylimus ir ne itin mylimus veidus kitame amplua. Pasikeitęs formatas leis sužinoti, kas slepiasi tam tikruose žmonėse.

J.Arlauskaitė-Jazzu tikina, kad projekto žinutė nesikeičia – „X faktorius“ toliau ieško ryškiausių asmenybių, o ne balsų ar veidų. Todėl ir šį sezoną teisėjai tikisi atrasti bombą scenoje, asmenybę, kuri sprogtų visomis prasmėmis.

„Projektas įgavo naują, labai įdomų formatą. Talentingų žmonių yra visur, o kai kurie iš jų turi multitalentą. Spėjau tuo įsitikinti ir gyvenime, ir būdama šou teisėja. Visi dalyviai – ryškūs ir įdomūs, manau, kad kiekvienas atras savo favoritą ir tą, kuris tikrai nepatiks. Jau dabar matau, kad laukia daug prieštaravimų tarp teisėjų. Bus įdomus žaidimas tiek salėje, tiek prie TV ekranų“, – sako J. Arlauskaitė-Jazzu.

Justė Arlauskaitė-Jazzu / Fotodiena/Justino Auškelio nuotr.

Atlikėja neslepia – sužinojus, kad kritiką reikės sakyti scenos kolegoms, iš pradžių jai buvo šokas. Teisėja vis galvojo, kad galbūt pastabas reikės išsakyti švelniau, tačiau vėliau nusprendė likti ištikima sau.

„Visi yra suaugę žmonės ir ne švelnumo pamokėlės vyksta scenoje. Mano charakteris yra sakyti tiesą į akis, kas daug kam nepatinka. O kas daugiau pasakys, jei ne mes... Manau, kad visi dalyviai viską patys supranta, tokios yra šou taisyklės. Buvo vienas talentas, kur nesitikėjau, kad pasiryš dalyvauti. Buvo ir tokių, kurie pervertino savo jėgas. Dauguma dalyvių – labai smagūs, demonstravo sveikintiną drąsą. Nuotaika filmavime buvo ypatinga, džiagiuosi pokyčiais. Visiems bus be galo įdomu šiais metais“, – sako dainininkė.

Justė Arlauskaitė-Jazzu / Fotodiena/Justino Auškelio nuotr.

Sekmadienio vakarą žiūrovai išvys teisėjų vakarėlio akimirkas. Šio filmavimo metu dalyviai turėjo galimybę susipažinti vienas su kitu, o kai kurie jau lipo į sceną dainuoti. 

„Galiu pasakyti, kad filmavimą lydėjo patys geriausi įspūdžiai. Tai buvo pirmoji laida, visi pakylėtai nusiteikę. Nuotaiką padiktavo ir puiki lokacija – mano mėgstamas viešbutis. Ne vieną kartą esu čia lankiusis ir dar apsilankysiu. Puiki vieta su labai gera aura“, – kalbėjo J. Arlauskaitė-Jazzu.

Justė Arlauskaitė-Jazzu / Fotodiena/Justino Auškelio nuotr.
Projekto „X faktorius. Žvaigždės“ pirmos laidos filmavime – būrys garsenybių (17 nuotr.)
+11
Skaitykite daugiau