Jeanas Claude'as Edorhas pristatė knygą, kuri užkrės sporto virusu

Dalia Brenciūtė, Jeanas Claude'as Edorhas, Marija Palaikytė, Erica ir Jurgis Didžiuliai  / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Dalia Brenciūtė, Jeanas Claude'as Edorhas, Marija Palaikytė, Erica ir Jurgis Didžiuliai / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-12-15 11:09
AA

Gyventi sveikiau, dažniau sportuoti, pakeisti mitybos įpročius – tokie paprastai būna artėjančių Naujųjų metų pažadai sau. Tačiau Lietuvos moterų ir vyrų simpatijas užkariavęs treneris ir sporto studijos „JC Sport“ įkūrėjas Jeanas Claude'as Edorhas pastebi, kad, siekiant pozityvių pokyčių, svarbiausia atrasti asmeninę motyvaciją ir išdrįsti žengti pirmą žingsnį.

Daugiametė atleto patirtis, ištobulintos treniruočių programos ir kasdien sutinkamų sportuoti pasiryžusių žmonių istorijos paskatino žinomą trenerį ir leidyklą „Alma littera“ suvienyti jėgas bei išleisti pirmąją Jeano Claude'o Edorho knygą „Sportuok su Jean Claude“.

Ketvirtadienį J.C.Edorhas savo knygą pristatė vėlyvuosiuose pusryčiuose, į kuriuos sukvietė treniruojamus garsius bičiulius ir klientus.

Knygos „Sportuok su Jean Claude“ pristatymas (33 nuotr.)
+27

Knygoje surinkta 100 Jeano Claude'o atrinktų paprastų, bet itin veiksmingų pratimų su nuotraukomis, kuriuos galima atlikti tiek namie, tiek ir paplūdimyje. Tačiau kaip ir autoriaus treniruočių metu, taip ir knygoje, skaitytojų lauks ne tik pratimai, bet ir geros nuotaikos išsaugojimo patarimai, auksinės taisyklės, kurios padės neprarasti pasiektų rezultatų ir net labiausiai treniruotėms tinkamų, stebuklingų dainų sąrašas.

Profesionalus atletas ir Atlantos olimpinių žaidynių dalyvis savo knygoje sutalpino visą asmeninę bei pozityvią savo patirtį.

„Šią knygą rašiau pasitelkdamas tiek savo, kaip profesionalaus sportininko, tiek fitneso trenerio žinias. Todėl naudingų patarimų ras skirtingo amžiaus, profesijų ar fizinio pasirengimo vyrai ir moterys. Svarbiausia, kad nei vienam pratimui atlikti jums nereikės papildomų treniruoklių. Kaip ir vedamų užsiėmimų metu, skaitytojams stengiausi sukurti kuo aiškesnę sistemą ir jaukesnę atmosferą. Pavyzdžiui, be sporto pratimų ar sveikos gyvensenos patarimų, skaitytojus supažindinu ir su gardžiais bei sveikais afrikietiškais receptais“, – pasakoja autorius.

Pasak autoriaus, nesvarbu, kur sportuoji – namie ar sporto salėje – svarbiausia tai daryti teisingai. Tiksliai atliekami pratimai ir mankštos padeda palaikyti norimą kūno svorį, laikyseną, pakelia nuotaiką, skatina labiau pasitikėti savimi bei padeda apsisaugoti nuo galimų traumų. Taip pat, trenerio teigimu, svarbu pasirinkti sau tinkamą treniruočių sudėtingumo lygį.

„Noriu ne tik paskatinti skaitytojus sportuoti, tačiau pasiūlyti ir patarimus, kurie padės ilgiau išlaikyti geras emocijas bei pozityvią energiją. Taip pat stengiausi atskleisti ir dažniausiai daromas klaidas, pavyzdžiui – netinkamai pasirenkami sporto bateliai“, – teigia autorius.

Olimpietis iš Dramblio Kaulo Kranto

Lietuvoje nuo 2007 metų gyvenantis Jeanas Claude'as Edorhas gimė Dramblio Kaulo Krante, o vėliau 23 metus gyveno Vokietijoje. Jis – profesionalus sportininkas, olimpietis, daugkartinis Europos jaunių čempionatų dalyvis ir prizininkas. Diplomuotas treneris ir sporto mitybos specialistas šiuo metu gyvena ir veda treniruotes Vilniuje, kur įkūrė savo sporto studiją „JC Sports“.