Jei piniginė neištuštėjo: kas sausį kainuoja gerokai pigiau

Draugės parduotuvėje / Vida Press nuotr.
Draugės parduotuvėje / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-01-05 10:25
AA

Tiems, kurių piniginės neištuštino šventės, kaip ir tiems, kurie dovanų gavo vokelį ar prekybos centro dovanų čekį, pravartu žinoti, kokios prekės sausį parduodamos su didele nuolaida. Dabar – išpardavimų sezonas, tad pasirinkimo apstu. Svarbiausia taisyklė – pirkti tik tai, ko reikia ar prireiks per artimiausius metus.

Darbo kalendoriai

Vos ateina sausis, visi kalendoriai ir darbo knygos smarkiai atpinga. Pirmieji – apie trisdešimt procentų, o paskutinieji parduodami už savikainą – nuolaidos siekia 70 proc. Tad jei iki šiol neįsigijote ir dovanų negavote 2017 m. darbo knygos, dabar – geriausias laikas.

Užrašų knygelė / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Žieminės striukės ir batai

Ši žiema dar neparodė savo nagų, tad kai kurie praslydo taip dar ir neįsigiję žieminio palto, striukės ar šiltų batų neslidžiu padu. Pardavėjams prekybos erdvėse greit reikės vietos naujoms – pavasarinėms, prekėms, tad jie suinteresuoti išsiparduoti viską per sausį. Juo geriau mums – nuolaidos siekia iki 70 proc. Tiesa, geriausioms prekėms jos taikomos tik apie 30 proc.

Užrašų knygelė / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Sporto įranga ir apranga

Ir kaip gali nepradėti sportuoti, kai tai prisižadėjai Naujųjų išvakarėse, o sportinė įranga ir apranga parduodama beveik perpus pigiau?

Kedai, sportinės tamprės, termo striukės, kardiotreniruokliai, svareliai, jogos kilimėliai, dviračiai, riedučiai, riedlentės, kamuoliai – viskas, kas susiję su fiziniu aktyvumu, dabar kainuoja pigiau. Taip jau yra, kad sausį – po prisižadėjimų uoliai sportuoti ir išdegustuotų gausybės patiekalų, daugumą apninka kaltės jausmas. Kaip ir pora papildomų kilogramų. Tačiau mes siūlome būti fiziškai aktyviems ne dėl svorio metimo ar kaltės – toks tikslas ilgai jūsų neišlaikys sporto vėžėse. Sportuokite dėl geresnės savijautos.

Daug kur užsienyje sausį atpinga ir sporto klubų abonementai, tačiau Lietuvoje, matyt, jie šį mėnesį taip gerai perkami, kad sporto klubai nemato reikalo daryti didelių nuolaidų.

Užrašų knygelė / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Minkšti baldai

Įsirenginėjantiems namus ar tiesiog norintiems atnaujinti svetainę, šis mėnuo labai palankus: sofos, foteliai, netgi lovos dabar atpinga apie 40 proc. ir daugiau. Mat vasarį pasirodys nauja kolekcija, o tai neišvengiamai mažina visų ankstesnių kolekcijų vertę.

Užrašų knygelė / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Papuošalai

Tiek bižuterija, tiek juvelyrika, tiek papuošalai su pusbrangiais akmenimis sausį atpinga. Tiek dėl to, kad pardavėjai nori išsiparduoti likučius, tiek dėl to, kad artėja Valentino diena, kuomet vyrai moterims puola pirkti sužadėtuvių žiedų, auskarų ar apyrankių. Tačiau ir jūs galite sau padovanoti ką nors gražaus, jei papuošalų dėžutė dar neperpildyta ir žinote, kad nešiosite.

Užrašų knygelė / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Kalėdiniai atributai

Kaupikams geriau šį skyrių praeiti užsimerkus, na o tiems, kurie iš tiesų mažai turi kalėdinių atributų (arba pastarieji jau visomis prasmėmis paseno) ir žino, kad kitoms žiemos šventėms jų reikės, dabar gali už pusę kainos įsigyti įvairių kalėdinių žvakių, eglutės žaisliukų, papuošimų, girliandų, kalėdinių atviručių, dėžučių, popieriaus ir t. t. Svarbu po metų prisiminti, kad įsigijote šių prekių, ir nepulti pirkti naujų.

Užrašų knygelė / Luko Balandžio / 15min nuotr.