Jeniffer Lopez įvaizdis „Dolce & Gabbana“ šou Venecijoje užkariavo internetą: pribloškė prabanga

Jennifer Lopez / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Savaitgalį į Venecijoje vykusį italų mados namų „Dolce & Gabbana“ aukštosios mados kolekcijos pristatymą atvykusi aktorės ir daininkės Jeniffer Lopez ne vieną privertė išsižioti iš susižavėjimo: 52-ejų atlikėja, pasipuošusi gėlėmis ir briliantais puoštais apdarais, pakerėjo karališka prabanga ir elegancija.

Amerikiečių žvaigždė, pasipuošusi „Dolce & Gabbana“ kurtais drabužiais, vyko stebėti aukštosios mados šou. Išeinančią iš viešbučio ją lydėjo sargybiniai ir stilistų komanda: makiažo meistrė Mary Phillips ir plaukų stilistas Chris Appleton‘as, kurie rinko medžiagą ir kėlė ją į socialinį tinklą „Instagram“. 

Vandens taksi popžvaigždė buvo nuplukdyta į Šv. Morkaus aikštę, kurioje ir vyko kolekcijos pristatymas. 

J.Lopez apdarai – itin įspūdingi: juodos šilko kelnės su gėlėmis, briliantais siuvinėta braletė, žalios spalvos apsiaustas su pūstomis rankovėmis ir žėrintis galvos apdangalas. 

Ansamblį galutinai užbaigė panašių spalvinių tonų makiažas, puošnios aukštakulnės basutės ir aksesuarai. 

Vis tik tobulą įvaizdį, kaip rašo dailymail.com, kiek apkartino stilistų neapdairumas – palikta etiketė su kaina. Tačiau net ir tai nesutrukdė J.Lopez tapti tikra socialinių tinklų sensacija: Venecijos peizaže pozuojanti aktorė pasaulį sužavėjo atvirukus primenančiomis nuotraukomis.

Jennifer Lopez / Scanpix nuotr.

Be Jennifer Lopez, prabangiame madų šou dalyvavo ir tokios žvaiždės kaip Heidi Klum, Helen Mirren, January Jones, Kris Jenner, Kourtney Kardashian, Ciara, Monica Bellucci, Christian Bale ir kiti. Dvi dienas trukusiame renginyje pristatytos naujausios prekės ženklo kolekcijos: „Alta Moda“, „Alta Sartoria“, „Alta Gioielleria“ ir „Alta Orologeria“.

Jennifer Lopez „Dolce & Gabbana“ kolekcijos pristatyme Venecijoje (10 nuotr.)
+4

Pastaruoju metu dėmesio centre Jennifer Lopez buvo atsidūrusi ir dėl atsinaujinusių santykių su aktoriumi Benu Afflecku. Jie vėl ėmė susitikinėti šių metų gegužę, praėjus 15 metų po išsiskyrimo.

Jennifer Lopez ir Benas Affleckas / Vida Press nuotrauka

B.Affleckas ir J.Lopez susipažino romantinės komedijos "Džiglis" filmavimo metu, o 2002-ųjų lapkritį pora paskelbė apie savo sužadėtuves. 2003 m. turėjusios susituokti įžymybės vestuves nukėlė, tačiau 2004-aisiais jas galutinai nutraukė. 

Santykiams nutrūkus abu sukūrė santuokas ir susilaukė vaikų, tačiau galiausiai abiejų žvaigždių santuokos iširo.

Jennifer Lopez ir Benas Affleckas / Vida Press nuotrauka

Kaip rašo People.com, B.Affleckas ir J.Lopez pastaruoju daugiau laiko praleidžia laiką su vienas kito vaikais. Liepos mėnesį kompanija lankėsi „Magiškojoje pilyje“ Los Andžele.

Be B.Afflecko ir J.Lopezo, ją sudarė trys B.Afflecko vaikai, kurių jis susilaukė su buvusia žmona Jennifer Garner: dukros Violet (15), Seraphina (12), sūnus Samuelis ir J.Lopez dvyniai – trylikamečiai Emme ir Max, kuriais ji dalijasi su buvusiu vyru Marcu Anthony. 

„Jie nesistengia nieko paskubinti, jie tiesiog nori, kad vaikai geriau vieni kitus pažintų“, – sako „People“ šaltinis.

Benas Affleckas ir Jennifer Lopez (14 nuotr.)
+8
Skaitykite daugiau