Jennifer Aniston skyrė žodžius mirusiam bičiuliui Matthew Perry: „Kartais beveik girdžiu tave“

Jennifer Aniston ir Matthew Perry / Vida Press nuotr.
Jennifer Aniston ir Matthew Perry / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-11-15 18:43
AA

Spalio pabaigoje mirusio Holivudo aktoriaus, serialo „Draugai" žvaigždės Matthew Perry draugai dalinasi mintimis apie garsenybę. Socialiniuose tinkluose keletą nuotraukų bei įrašą paskelbė ir artima aktoriaus bičiulė Jennifer Aniston.

Pasak kartu seriale „Draugai“ vaidinusios aktorės, atsisveikinimą su draugu lydėjo daugybė emocijų.

„Atsisveikinimas su mūsų Matty buvo beprotiška emocijų banga, kurios dar niekada nebuvau patyrusi. Kiekvienas iš mūsų tam tikru gyvenimo momentu patiriame netektį. Gyvybės arba meilės praradimą. Galimybė iš tikrųjų būti šiame sielvarte leidžia pajusti džiaugsmo ir dėkingumo akimirkas už tai, kad taip giliai mylėjai ką nors. Ir mes jį labai mylėjome. Jis buvo mūsų DNR dalis. Mes visada buvome 6 iš mūsų. Tai buvo pasirinkta šeima, kuri amžiams pakeitė tai, kas mes buvome ir koks mūsų kelias“, – rašė žinoma aktorė.

Ji prisiminė, kad M.Perry turėjo itin gerą humoro jausmą bei norėjo suteikti žmonėms teigiamų emocijų.

„Matty žinojo, kad mėgsta juokinti žmones. Kaip jis pats sakė, jei negirdės juoko, jis manys, kad miršta. Jo gyvenimas tiesiogine prasme priklausė nuo to. Ir berniukui tai pavyko padaryti. Jis prajuokino mus visus. Ir privertė juoktis stipriai“, – gražių žodžių kolegai negailėjo J.Aniston.

Garsenybė teigė, kad jų susirašinėjimus ir vienas kitam rašytus laiškus saugos amžinai.

„Per pastarąsias kelias savaites skaičiau mūsų žinutes vienas kitam. Juokiausi, verkiau ir tada vėl juokiausi. Aš jas saugosiu amžinai. Radau vieną žinutę, kurią jis man vieną dieną atsiuntė be priežasties. Tai pasako viską...Matty, aš tave labai myliu ir žinau, kad dabar esi visiškai ramus ir nepatiri skausmo. Aš kalbuosi su tavimi kiekvieną dieną... kartais beveik girdžiu tave sakant: „ar galėtum būti beprotiškesnis?“, – socialiniame tinkle rašė žinoma aktorė.

Žmonės.lt primena, kad populiaraus televizijos serialo „Draugai“ aktorius Matthew Perry lapkričio 3-ąją atgulė amžino poilsio Los Andželo kapinėse, privačioje laidotuvių ceremonijoje dalyvaujant šeimai ir kartu besifilmavusioms serialo žvaigždėms.

54-erių amerikiečių aktorius, labiausiai žinomas dėl Čandlerio Bingo vaidmens seriale „Draugai“, rodyto 1994–2004 metais, buvo rastas negyvas spalio pabaigoje.