Jennifer Lawrence su mylimuoju artimiesiems surengė sužadėtuvių vakarėlį

Jennifer Lawrence ir Cooke'as Maroney/Vida Press ir socialinių tinklų nuotr.
Jennifer Lawrence ir Cooke'as Maroney/Vida Press ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-05-14 16:29
AA

Dar vasarį pasklido kalbos apie aktorės Jennifer Lawrence ir Cooke'o Maroney sužadėtuves. Nors pora savo pasikeitusio santykių statuso viešai komentuoti vis dar neskuba, užsienio naujienų portalus apskriejo nuotraukos iš poros surengto sužadėtuvių vakarėlio draugams bei artimiesiems.

Panašu, kad Jennifer ir Cooke'as planuoja netrukus susituokti, tad toks sužadėtuvių vakarėlis puiki proga visiems susipažinti ir pabūti kartu. 

Naujienų portalas „Harpers Bazzar“ praneša, kad anot porai artimo šaltinio, sužadėtuvių vakarėlis buvo itin slaptas. Tik likus kelioms minutėms iki vakaro pradžios buvo atskleista vakarėlio vieta, o naudotis telefonais buvo griežtai draudžiama. Greičiausiai taip nuspręsta pasielgti dėl to, kad nenutekėtų nė viena vakaro akimirka.

Visgi makiažo meistrė Fulvia Farolfi, kuri tą vakarą puošė Jennifer Lawrence, socialiniuose tinkluose pasidalijo būsimos nuotakos fotografija, kurioje aktorė, pasipuošusi ilga elegantiška suknele, žengia į vakarėlio vietą. 

„Kokia laimė būti šio džiugaus momento dalimi! Ji ateina! Negalėtume būti labiau laimingesni negu žinodami, kad jau visai netrukus Jennifer Lawerence taps ištekėjusia moterimi. Šį savaitgalį keliame tostus už Jen ir jos mylimąjį,“ – rašė F. Farolfi.

Aktorė atrodė it nuotaka. Ir visai nenuostabu – ji vilkėjo nuotakos suknelę iš „L. Wells“ kolekcijos. 

Mažiau nei prieš metus buvo pranešta, jog J. Lawrence susitikinėja su Cooke'u Maroney. Iki to laiko apie šį vyrą daugelis nežinojo absoliučiai nieko.

Niujorkietis C. Maroney yra meno galerijos „Gladsone 64“ direktorius, paveikslų kolekcionierius.

Prieš tai jis buvo siejamas su kita žymia Niujorko galerija „Gagosian“. Aukštąją mokyklą baigęs Vermonte, J. Lawrence mylimasis Niujorko universitete studijavo meno istoriją.

Jennifer Lawrence ir Cooke'as Maroney/Vida Press nuotr.

Manoma, kad porą supažindino bendra jų draugė Laura Simpson.

Vieni šaltiniai rašo, kad Cooke'o tėvai – ūkininkai. Suki Fredericks (mama) ir Jamesas Maroney valdo Oliverio fermą Vermonte, kur prabėgo pusę Cooke'o vaikystės.

Du iš pirmo žvilgsnio skirtingi žmonės turi kai ką bendra: abu išaugę kaimo vietovėje, Jennifer – Kentukyje, Cooke’as – Vermonto valstijoje; abiejų interesų sritis – vaikų meninis ugdymas (Lawrence prieš dvejus metus įkūrė savo vardu pavadintą menų fondą, kurio tikslas – atverti jauniems žmonėms galimybes šviestis šioje srityje). Vasarą naujoji pora leido Europoje – Paryžiuje ir Romoje parodė vienas kitam mėgstamiausius paveikslus.

Draugai sako, kad Maroney – ramus, kuklus, nesusireikšminęs vaikinas. Gal ir nebloga atsvara Lawrence, nestokojančiai ambicijų ir užmojų. Juolab kad iki šiol jos gyvenime buvo kitokie vyrai – žvaigždės iš pramogų pasaulio, susirūpinusios pirmiausia savo sėkme ir poreikiais.

Su didžiąja meile Nicholu Houltu (28) Jennifer išsiskyrė po ketverių metų – sakoma, du aktoriai nepajėgė susidoroti su skirtingu darbo grafiku.