Jennifer Lawrence vaikšto į pasimatymus su buvusiu Gwyneth Paltrow vyru Chrisu Martinu

Jennifer Lawrence ir Chrisas Martinas / „Scanpix“ nuotr.
Jennifer Lawrence ir Chrisas Martinas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-08-18 09:16
AA

Su aktoriumi Nicholasu Houltu (24 m.) šią vasarą išsiskyrusi Jennifer Lawrence (24 m.) ilgai vieniša nebuvo – pranešama, kad aktorė susitikinėja su „Coldplay“ lyderiu Chrisu Martinu (37 m.).

„Oskaro“ laureatė Jennifer Lawrence su britu Nicholasu Houltu išsiskyrė birželį, o netrukus jos dėmesį patraukė kitas britas – gerokai už ją vyresnis muzikantas Chrisas Martinas.

Chrisui Martinui Jennifer Lawrence patinka todėl, kad ji yra visiška buvusios žmonos priešingybė.

Kaip praneša „E! News“, naujai iškepta porelė yra dar tik pačioje santykių pradžioje – jiedu vaikšto į pasimatymus ir bando vienas kitą pažinti, tačiau neabejotinai jaučia simpatiją vienas kitam. „E! News“ šaltiniai pasakojo, kad Jennifer Lawrence su Chrisu Martinu artimai bendrauti pradėjo birželio pabaigoje, netrukus po jos skyrybų su Nicholasu Houltu.

Nė vienas jų kol kas nekomentuoja kalbų apie naujai užgimusius santykius.

Kovo mėnesį Chrisas Martinas ir jo dviejų vaikų motina Holivudo žvaigždė Gwyneth Paltrow (41 m.) pranešė nutraukiantys dešimt metų trukusią santuoką. Kaip „The Sun“ pasakojo vienas šaltinis, Chrisui Martinui Jennifer Lawrence patinka būtent todėl, kad ji yra visiška buvusios žmonos priešingybė – ji yra linksma, atsipalaidavusi, turi puikų humoro jausmą, nėra apsėsta dietų ir leidžia sau ne tik pasimėgauti pica, bet ir užsirūkyti.

„Jennifer yra labai linksma ir būdami kartu jie nesustoja juokęsi, – „The Sun“ sakė šaltinis. – Chrisas jaučiasi taip, tarsi jis susitikinėtų su tokia moterimi, kuri turi viską, ko jam trūko pastaruosius 11 metų.“

Gwyneth Paltrow ir Chrisas Martinas 2014 metų sausį „Auksinių gaublių“ ceremonijoje / AOP nuotr.