Jennifer Lopez filmuose nevaidino trejus metus: „Laukiau ne tik įdomaus vaidmens, bet ir tobulo partnerio“

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Šaltinis: Žmonės
2018-12-11 11:18
AA

49-erių Jennifer Lopez, atrodo, sekasi viskas, ko ji tik imasi: gauna milijonus vien už pusvalandžio pasirodymą renginyje, dainos kyla iki topų viršūnių. Sekasi jai ir asmeniniame gyvenime – vaikai auga, o mylimasis Alexas Rodriguezas ją nešioja ant rankų. Tačiau kino teatruose J.Lo paskutinį kartą matėme prieš trejus metus.

 „Laukiau ne tik įdomaus vaidmens, bet ir tobulo partnerio“, – šypsosi žvaigždė, kuri pagaliau gavo tai, ko norėjo. Jau ši penktadienį, gruodžio 14 dieną, kino ekranuose pasirodys romantinė komedija „Antrasis šansas“, kuriame aktorei netrūks nei profesinių iššūkių, nei intymių scenų su Milo Ventimiglia.

„Dabar, kai mus kiekviename žingsnyje lydi liūdesys, o per žinias viską užgožia pagrindinės naujienos yra apie žūtis ir tragedijas, manau, kad įkvepianti juosta yra tai, ko mums reikia prieš šventes. Dievinu šį žanrą, nes jis niekada nepalieka blogų emocijų, žiūrėdami tokius filmus žiūrovai atsipalaiduoja ir bent trumpam pamiršta problemas. Būtent tokio vaidmens ir laukiau trejus metus. Jis man – labai brangus ir artimas“, – sako J. Lopez.

Kadras iš filmo „Antrasis šansas“ / Organizatorių nuotr.

Tiesa, šiems žodžiams nepritartų jos mylimasis, kuriam ekranuose teks stebėti, kaip J. Lopez bučiuojasi su kitu vyru. Jos partneriu romantinėje komedijoje tapo gražuolis aktorius M. Ventimiglia, kuris viename interviu užsiminė, kad jį į filmą atrinko tik todėl, kad to pageidavo pati J. Lo.

Romantinėje komedijoje „Antrasis šansas“ J. Lopez įkūnys keturiasdešimtmetę Mają, už minimalų atlyginimą dirbančią mažmeninės prekybos parduotuvėje ir kiekvieną dieną galvojančią apie savo pasirinkimus, atvedusius į šį gyvenimo akligatvį. Maja žino, kad yra talentinga ir verta žymiai daugiau, tačiau jos CV negailestingas – tinkamo išsilavinimo, pažinčių ir karjeros įrašų neturinti moteris pasmerkta ir toliau suktis tame pačiame neperspektyvių darbų rate.

Kadras iš filmo „Antrasis šansas“ / Organizatorių nuotr.

Kol vieną dieną, galutinai paveiktas Majos niurzgėjimo, vienas jos bičiulis truputį patobulina moters internetinę asmenybę. Patvarko „Facebook“ profilį, prigamina suklastotų nuotraukų (pavyzdžiui, Majos su prezidentu), į CV prirašo išgalvotų darbų. Rezultato ilgai laukti nereikia. Maja pakviečiama darbo pokalbiui į prestižinę finansų kompaniją, įsikūrusią prašmatniame Manheteno biure.

Sužavėti Majos įdirbio ir karjeros (žinoma, išgalvotų), firmos vadovai pasamdo moterį verslo konsultante. Jos darbas – užtikrinti, kad įmonės derybos su stambiu Kinijos investuotoju pasibaigtų sėkme. Kai kurie Majos draugai ir artimieji mano, kad šis pokštas nuėjo per toli ir moteris turėtų nešti muilą, kol neprisidirbo kaip reikiant. Tačiau pati Maja įsitikinusi, kad gali pateisinti jai parodytą pasitikėjimą. Nes kartais, kad pagaliau pagautum savo laimės paukštę, tereikia, kad nors tavimi patikėtų. Ir suteiktų gyvenime antrą šansą.

Smagi romantinė komedija apie antrus gyvenimo šansus Lietuvoje pradedama rodyti jau šį penktadienį, gruodžio 14 dieną.