Jennifer Lopez grįžta į „American Idol“ teisėjos kėdę

Jennifer Lopez / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkė Jennifer Lopez nuo rudens vėl teisėjaus populiariame muzikiniame šou „American Idol“.

44-erių Jennifer Lopez 13-ajame „American Idol“ sezone teisėjaus kartu su kantri muzikos žvaigžde ir aktorės Nicole Kidman vyru Keithu Urbanu. Nors trūksta dar dviejų teisėjų, „American Idol“ atrankos jau yra prasidėjusios.

Jennifer Lopez buvo „American Idol“ teisėja du sezonus – 2011 ir 2012 metais. Neoficialiai kalbama, kad už pirmąjį sezoną dainininkė gavo 12, o antrąjį – 15 mln. JAV dolerių (kai kurie šaltiniai nurodo, kad net 20 mln.). Sklando gandai, kad Jennifer Lopez už trečią sezoną norėjo gauti dar daugiau pinigų, tačiau šou kūrėjai atsisakė kelti algą ir ji pasitraukė. Anot pačios dainininkės, iš šou ji pasitraukė norėdama visą dėmesį skirti savo pačios muzikai.

Dainininkės aplinkos šaltiniai teigia, kad Jennifer Lopez sprendimą grįžti į „American Idol“ nulėmė daug priežasčių. Pirmiausia, ji norėtų visam laikui apsistoti Los Andžele ir nebeklajoti po pasaulį, nes šį rudenį dainininkės dvynukai Maxas ir Emme pradeda eiti į mokyklą. Los Andžele dainininkė taip pat turi planų filmuotis naujuose filmuose, taigi tai būtų paprasčiau suderinti su teisėjavimu „American Idol“.

Iš „American Idol“ pasitraukus Jennifer Lopez, jos vietą užėmė scenos dievaitė 43-ejų Mariah Carey, tačiau ji teisėjos kėdėje prabuvo vos vieną sezoną. Pasitraukimo priežastimi ji taip pat įvardijo tai, kad nori savo dėmesį skirti naujam albumui ir pasauliniam turui.

„American Idol“ atrado pasaulinį pripažinimą pelniusias dainininkes Kelly Clarkson, Carrie Underwood, Jordin Sparks ir kt.

„American Idol“ teisėjai Randy Jacksonas, Stevenas Tyleris, Jennifer Lopez ir šou vedėjas Ryanas Seacrestas (2012 m.) / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Skaitykite daugiau