Jennifer Lopez prabilo apie vestuves: santuoka ji vis dar tiki

Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas / „Scanpix“ nuotr.
Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
2019-03-04 11:07
AA

2018-ųjų pabaigoje Jennifer Lopez (49) pristatė komediją „Antrasis šansas“, šventes sutiko su mylimu vyru, jos dvyniams Maxui ir Emmei vasarį sukako vienuolika... Nenuostabu, kad dainininkė ir aktorė sako, jog jaučiasi tiesiog puikiai.

Dar vienas bent iš šalies svarbus momentas – jos turtas vertinamas 350 milijonų JAV dolerių ir ji neketina liautis dirbusi: vaidinusi, dainavusi, prodiusavusi („Antrajame šanse“ ir atlieka pagrindinį vaidmenį, ir yra filmo prodiuserė.) Ir turbūt niekada Jennifer neatrodė taip gerai – ačiū mylimajam, buvusiam garsiam beisbolininkui Alexui Rodriguezui (43), pripratinusiam plušėti sporto klube. Puikios formos reikia ir šou, ir filmavimo aikštelei, ir – kas be ko – kasdieniam gyvenimui, kurio tempo ji nelėtina: Lopez darbo diena neretai trunka 10–12 valandų ir ji vadinama viena darbščiausių moterų pramogų versle. Jai patinka, ką daro, todėl ir nesiskundžia, nors namo neretai grįžta tiesiog išsekusi.

Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas / Vida Press nuotr.

Kaip sako viename iš interviu, pinigai nebėra pagrindinė jos paskata. „Aš išaugau Bronkse, emigrantų iš Puerto Riko šeimoje. Negimiau pramogų pasaulio žvaigžde: mane dažnai atleisdavo, iš manęs juokdavosi, mėgino sužlugdyti. Šiandien pagaliau pasiekiau tokią padėtį, kai galiu pati priimti sprendimus ir būti moteris. Daug dirbau ir nusipelniau šios privilegijos“, – svarsto Lopez.

Jennifer ir jos trečiojo vyro dainininko Marco Anthony (50) vaikai Maximilianas Davidas, kurį visi vadina Maxu, ir Emme Maribel gimė tada, kai tėvų santuoka dar atrodė labai tvirta. Galų gale Jennifer ir Marcas formaliai buvo kartu beveik dešimt metų: susituokė 2004-aisiais, skyrybos baigėsi 2014-aisiais, nors pora negyveno kartu nuo 2011-ųjų. Minėtos kelios išsiskyrimo priežastis – nuo Marco romano su Jada Pinkett Smith, su kuria filmavosi seriale „Hawthorne“, iki Jennifer ketinimo atlikti dvyniams nosies dailinimo operaciją, kad būtų nepanašūs į puertorikiečius, ar Anthony viešai išreikštos abejonės žmonos vokaliniais gebėjimais.

Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas / Vida Press nuotr.

Šiaip ar taip, ši santuoka nutrūko, fizinė atžalų globa atiteko Lopez. Faktas, kad turtingosios žvaigždės vaikams tikrai nieko netrūksta. Kelionės privačiu lėktuvu (išties – tai įprasta tokio rango garsenybių kaip Jennifer privilegija ir negi vaikai skraidys atskirai?), dizainerių drabužėliai (kaip juokauja žvaigždžių gyvenimo kronikininkai, Emme vilkėjo „Burberry“ maudymosi kostiumėlį anksčiau, nei išmoko ištarti „maudymosi kostiumėlis“, arba kaip Maxas galėjo pasirodyti „Gucci“ vaikų mados linijos pristatyme be „Gucci“ kedukų), atostogos Monake ir Havajuose. Ką jau kalbėti apie galimybę būti ten, kur jų amžiaus vaikai nė nesapnuoja patekti, – nuo „Chanel“ šou pirmųjų eilių, kur Emme sėdėjo jau ketverių, iki garso įrašų studijos. Kitas dalykas, kad patiems vaikams tai nebūtinai įdomu, bet kitokio gyvenimo jie net neįsivaizduoja – labai dažnai lydi mamą renginiuose ir darbe.

Vis dėlto, kad ir kokia užimta būtų, Jennifer Lopez su vaikais kiekvieną rytą pusryčiauja drauge, negaili laiko apsikabinti ir išsibučiuoti, be to, kasdien jiems skaito. „Kartais vaikai klausia: „Mama, ar tau tikrai reikia vėl eiti į darbą? Pasilik su mumis.“ Aišku, tada prabyla sąžinė. Esu tikra, kad kiekviena mama yra girdėjusi ką nors panašaus. Galima sakyti, kad dienotvarkę taikau prie vaikų poreikių – tai dar viena privilegija, kurią suteikia mano dabartinė padėtis“, – sako dainininkė, išgirdusi tradicinį klausimą, kaip derina motinystę ir karjerą.

Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas / Vida Press nuotr.

Jennifer pripažįsta, kad jos atžalų vaikystė – kur kas geresnė, nei buvo jos, tačiau neabejoja: Maxas ir Emme užaugs suvokdami, kad ko nors pasiekti galima tik sunkiu darbu.

Nors ir apie ką teirautųsi žurnalistai – vaikus, ateities planus ar grožio paslaptis, ji neišvengimai sulaukia klausimo, ar ketina tekėti ketvirtą kartą. Juolab kad praėjusių metų pabaigoje pasklido gandų, jog Alexo finansiniai reikalai ne tokie jau geri ir jis nepajėgia mokėti alimentų buvusiai žmonai Cynthiai Scurtis (46), su kuria turi dvi dukras – Natashą (14) ir Ellą (10).

Alyvos į ugnį įpylė ir „Antrojo šanso“ režisierius Peteris Segalas, kai išsitarė, kad Alexo ir Jennifer vedybos – neišvengiamos ir kad reikėtų klausti, ne ar jie susituoks, o kada. Bet pati Lopez prie altoriaus neskuba, nors sako, kad jiedu su Alexu labai panašūs, turi apie ką pasikalbėti, yra šeimos žmonės ir mėgsta linksmintis. Praeityje, kalbant apie santykius, ji daug klydusi ir nenorinti kartoti klaidų. „Taip, aš vis dar tikiu santuoka. Ir mintis senti drauge su savo žmogumi labai maloni. Bet šiandien užsimauti vestuvinį žiedą tikrai nėra svarbiausias tikslas“, – komentuoja darbščioji žvaigždė. 

Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas (16 nuotr.)
+10