Jennifer Lopez pristatė jausmingą dainos „On my way“ vaizdo klipą: „Šis kūrinys man – ypatingas“

Jennifer Lopez / Stop kadras
Jennifer Lopez / Stop kadras
Šaltinis: Žmonės
2021-12-08 08:02
AA

Aktorė ir dainininkė Jennifer Lopez jos muzikos išsiilgusiems gerbėjams padovanojo saldų desertą – dainą „On My Way“ ir ne mažiau širdį virpinantį jos vaizdo klipą.

Naujoji J.Lopez daina skambės netrukus pasirodysiančiame romantiniame filme „Marry me“, kuriame atlikėja vaidins kartu su Owenu Wilsonu ir „Grammy“ nominantu Maluma.

Vos pasirodžius dainai, J.Lopez sulaukė gerbėjų liaupsių. „Labai džiaugiuosi, kad jums patinka ši daina, tikiuosi, kad ir vaizdo įrašas jums patiks taip pat, kaip ir man“, – pristatydama vaizdo klipą socialiniame tinkle „Instagram“ rašė J.Lopez ir pridūrė, kad ši daina jai – ypatinga. 

„Šis kūrinys man reiškia labai daug... Daugiau nei jūs galite įsivaizduoti. Tai daina apie tikėjimą, kuris lydi kiekviename kelionės žingsnyje.“

Jennifer Lopez / Stop kadras

Dainos „On My Way“ vaizdo klipą kūrė režisierius Santiago Salviche. Filmavimai vyko Niujorke.

Nieko keisto, kad J.Lopez vaizdo klipas patinka ne ką mažiau, nei daina – jame atlikėja atrodo tiesiog stulbinančiai. Vaizdo klipo filmavimams dainininkė pasirinko net tris žavius aprangos derinius: elegantišką olandų dizainerės Iris van Herpen suknelę, Pierre'o Balmaino kostiumą ir juodą „Versace“ kombinezoną.

Meilės dainą pristačiusiai Jennifer Lopez šie metai ypatingi – jos širdyje ir vėl pabudo romantiški jausmai. Po 17 metų pertraukos dainininkė ir vėl pradėjo susitikinėti su aktoriumi Benu Afflecku. 

B.Affleckas ir J.Lopez susipažino romantinės komedijos „Džiglis“ filmavimo metu, o 2002-ųjų lapkritį pora paskelbė apie savo sužadėtuves. 2003 m. turėjusios susituokti įžymybės vestuves nukėlė, tačiau 2004-aisiais jas galutinai nutraukė. 

Santykiams nutrūkus abu sukūrė santuokas ir susilaukė vaikų, tačiau galiausiai abiejų žvaigždžių santuokos iširo. B.Affleckas ir J.Lopez vėl ėmė susitikinėti šių metų gegužę.

Benas Affleckas ir Jennifer Lopez (14 nuotr.)
+8