Jennifer Lopez su mylimuoju žengė ilgai lauktą žingsnį

Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas / Vida Press nuotr.
Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-03-10 11:51
AA

Neseniai vienam leidiniui prasitarusi, kad pasvajoja apie vestuves, Jennifer Lopez iš mylimojo Alexo Rodriguezo sulaukė lemtingo klausimo. Ant žvaigždės rankos suspindo žiedas.

Mylimasis Jennifer Lopez pasipiršo romantiškos išvykos metu. Pora mėgavosi auksiniu paplūdimiu ir šiluma, kai Alexas priklaupė ant vieno kelio.

Netrukus, J.Lo su visu pasauliu pasidalijo savo laime. Moteris socialiniame tinkle paviešino žiedo nuotrauką.

Artimai bendrauti su sportininku Jennifer Lopez pradėjo prieš du metus. Kaip įvyko reikšmingas susitikimas, dainininkė papasakojo televizijos laidoje, kurią vedė Ellen DeGeneres: „Pietavau „Kobe“ restorane, užsisakiau salotų ir meksikietišką sriubą su tortiljomis, kai staiga pamačiau Alexą, einantį pro šalį. Kažkodėl užsimaniau prie jo prieiti, paploti per petį ir tarti: „Sveikas, Alexai!”. Taip ir padariau, netrukus jis man parašė žinutę ir pakvietė vakarienės“.

Apie savo jausmus Jennifer Lopez yra pasakojęs ir Alexas Rodriguezas kitoje pokalbių laidoje „The View“: „Mums smagu leisti laiką kartu. Ji nuostabi! Tai vienas išmintingiausių žmonių, kokį tik esu sutikęs. Ši moteris yra neįtikėtinai puiki motina, duktė, sesuo – ji labai brangina savo šeimą. Man patinka, kad ji – ir labai paprasta. Jos mažytė silpnybė – ledai ir sausainiai su šokoladu“.

Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas (16 nuotr.)
+10