Jessica Shy – atvirai apie išskirtinius veido papuošalus ir tai, kas ją sieja su Džordana Butkute

Jessica Shy / TV3 nuotr.
Jessica Shy / TV3 nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2022-01-26 09:59
AA

Šiandien Jessicos Shy pristatyti nebereikia – dainininkės kūriniai tampa hitais, o bilietai į jos koncertus išgraibstomi vos paskelbus apie pasirodymų datas. Tačiau yra kai kas, ko, tikriausiai, nežino net ir didžiausi Jessicos fanai. Šįkart dainininkė atviravo apie tai, kaip gimė idėja savo veidą puošti dabar jau skiriamuoju jos ženklu tapusiu aksesuaru, kas dainininkę sieja su scenos diva Džordana Butkute ir ko dabar niekuomet neleidžia daryti savo pačios koncertuose.

Kaip Jessica Shy mergina žinoma jau dvejus metus, tačiau jos muzikinis kelias, iš tiesų, yra kur kas ilgesnis – ji dainuoja jau daugiau nei 20 metų. O praeityje dainininkė dalyvavo ir garsiame šou „Chorų karai“. Išvydusi archyvinę medžiagą iš tų laikų, Jessica neslėpė, kad po tiek metų pamatyti šį vaizdo įrašą yra labai jautru.

„Vos neapsiverkiau… Tai buvo pirmas mano solo ir aš labai jaudinausi. Buvo labai gera pamatyti, nes tiek metų šio anonso nebuvau mačiusi“, – laidoje „Gero vakaro šou“ apie laikus, kai jai tebuvo 15 metų, sakė Jessica.

Jessica Shy / Dainiaus Dambrausko nuotr.

O štai šiandien dainininkę daugelis žino ir dėl jos įspūdingo veido aksesuaro, kuris jau tapo skiriamuoju jos ženklu. Kaip pasakojo Jessica, viskas yra susiję su pseudonimu.

„Tai gimė iš to Jessica Shy. Shy – drovi. Pagalvojau, kas galėtų būti tas išskirtinis ženkliukas mano gerbėjams, kokia galėtų būti stilistika? Supratau, kad tą drovumą galėtų reikšti koks mini veido aksesuaras. Praėjusiais metais tai buvo kažkokie sidabriniai papuošalai, o dabar jau norėčiau juos daryti iš natūralių gėlių. Kiek tik leidžia vaizduotė“, – pasakojo ji.

Nuo pat mažų dienų mergina turėjo galimybę mokytis iš geriausiųjų, o štai Džordanos Butkutės dainas ji moka kone visas. „Kai buvo pirmasis jos turas, „Nesudeginta ant laužo“, su didžiulėmis dekoracijomis, degančiomis kolonomis, mašinomis ir ugnimi, ji važiavo po visas arenas. O aš buvau jos back vokalistė. Viskas buvo labai gerai – aš su Džordana turiu visiškai nuostabią patirtį“, – prisiminimais dalijosi dainininkė.

Jessica Shy laidoje „Gero vakaro šou“

Kitaip nei dauguma žvaigždžių, Jessica atskleidė, kad niekuomet koncertuodama neturi jokių ypatingų įgeidžių – yra tik vienas prašymas. „Viskas su manimi yra labai paprasta. Yra tik vienas dalykas, ko nedaryti – tai neleisti ant scenos dūmų. Bet, pasirodo, pasakyti apšvietėjams, kad vieno dalyko nedarytų, yra labai sunku… Kitu atveju, man kažkas atsitinka – ima dingti balsas. Tačiau kartais dėl šio prašymo jaučiuosi labai blogai… Atrodo, kaip kokia primadona – tarsi man būtų negražu, ar dar kažkas. Bet man iš tikrųjų dingsta balsas“, – atvirai kalbėjo ji.

Laida „Gero vakaro šou“ – trečiadienį, 19.30, per TV3.