Jessica Shy surengs pasirodymą Kauno arenoje: „Tai – svajonės išsipildymas“

Jessica Shy
Jessica Shy
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-09-14 10:47
AA

Dainininkė Jessica Shy kviečia gerbėjus į svarbiausią gyvenimo koncertą. Bene labiausiai klausoma ir geidžiama jaunosios kartos atlikėja gruodžio 16-ąją dieną surengs grandiozinį koncertą „Žalgirio“ arenoje Kaune. Didžiausioje šalyje arenoje skambės ne tik garsiausios Jessica Shy dainos „Rožė“, „Viskas, ką turiu“, „Šokam lėtai“ ir šios vasaros hitas „Tyliai pakuždėk“, bet ir nauji kūriniai iš būsimo albumo.

„Kviečiu į didžiausią ir įsimintiniausią savo gyvenimo koncertą, kurį surengsiu kartu su grupe. Dainuoti didžiausioje šalies arenoje bus mano svajonės išsipildymas ir vienas svarbiausių įvykių mano gyvenime“, – sako Jessica Shy.

Jessica Shy – „Tyliai pakuždėk“ (su Nombeko Auguste):

Jessica Shy įspūdingą šou ruošia su talentingų choreografų, scenografų ir režisierių komanda. Įsimintiniausiame dainininkės koncerte pamiltos dainos suskambės naujai. Specialiai šiam pasirodymui kuriama išskirtinė scenografija bei vizualinė medžiaga. Nors daug dalykų laikoma paslaptyje, tačiau gerbėjai gali tikėtis, kad kartu su dainininke į sceną pakils nemažai gerai žinomų svečių.

Jessica Shy – „Viskas, ką turiu“:

„Labiausiai į koncertą kviečiu tuos ištikimiausius gerbėjus, kuriuos per šiuos metus, vienaip ar kitaip lydėjo mano muzika. Pažadu, jog kiekvienas išgirs dainą sau ir pajaus puokštę emocijų, kurios išliks ilgam“, – sako Jessica Shy. „Tikiu, kad man ypatingai svarbus koncertas patiks visiems, kurie muzikos klausosi ne tik ausimis, bet ir širdimi“.