Jessie J pasidalijo jautriu vaizdo įrašu apie emocinę būklę: „Mes turime apie tai kalbėti“

Jessie J / Vida Press nuotr.
Jessie J / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-02-27 08:00
AA

Populiari britų atlikėja Jessie J dar praėjusių metų lapkritį prisipažino negalinti turėti vaikų. Šią siaubingą gydytojų išvadą moteris išgirdo prieš ketverius metus. Iki šiol nenorėjusi apie tai kalbėti, tąkart Jessie J apie sunkią naštą išdrįso prabilti vieno koncerto metu.

Per Londone, „Royal Albert Hall“ koncertų salėje, vykusį koncertą popdaininkė Jessie J kalbėjo apie motinystę, kuri dabar jai – sunkiai pasiekiama svajonė. Prieš ketverius metus gydytojai moteriai pranešė, kad ji niekada negalės turėti vaikų. Hito „The price Tag“ atlikėja tuo metu jautėsi tartum žemė slystų iš po kojų. Ilgai tylėjo, bet supratusi, kiek daug pasaulyje tokio paties likimo moterų, Jessie pagaliau prabilo:

„Šią istoriją pasakoju ne tam, kad sulaukčiau gailesčio, esu tik viena iš milijono moterų, išgyvenusių šį pragarą. Bet tai negali mūsų įveikti, sugniuždyti. Vieną dainą, kurią dabar atliksiu, aš parašiau iš liūdesio ir skausmo, bet tuo pačiu metu daviau kažką žmonėms, kad jie galėtų pasiklausyti, kai pritrūksta jėgų. Taigi, kiekvieną kartą, kai išgirsite šią dainą, žinokite, kad ir kiek išgyvenote, netekote savo vaikų ar negalite jų susilaukti – jūs ne vieni. Aš nuolatos galvoju apie jus.“

Prieš keletą dienų dainininkė pasidalijo dar vienu jautriu įrašu apie savo emocinę būklę, prašydama neslėpti jausmų ir nevengti kalbėti sunkiomis temomis. Jame ji sėdi prie pianino, groja, o skruostais rieda ašaros. 

Jessie J tikina, pasidalinusi šiuo įrašu ne tam, kad sulauktų užuojautos, o tam, kad tai pamatytų tie, kuriems reikia pagalbos. Svarbiausia, pasak dainininkės, nebijoti ieškoti atsakymų, kodėl jautiesi blogai.

„Sėdau prie pianino, žinodama, kad jis sukels man daug jausmų. Tiesa, anksčiau to vengiau, bet dabar supratau, kad negaliu slėpti savo jausmų ir privalau būti atvira. Prieš šio įrašo tiesioginę transliaciją nežinojau, kad imsiu verkti... Svarbu suvokti, kad mes ne visada jaučiamės šimtu procentų gerai. Juk mums visiems pasitaiko tokių dienų – būtent tokia diena man buvo vakar,“ – rašė moteris.

Pasak dainininkės, gyvename tokiame pasaulyje, kuriame pažeidžiamumas yra vertinamas, kaip silpnumo požymis. Jaunoji karta mokoma slėpti savo tikruosius jausmus už tobulai suredaguoto vaizdo.

„Mes nustumiame jausmus į apačią ir tikimės, kad praeis. Taip nebus. Nebandykite apibrėžti savęs, tačiau kovokite su tuo ir mokykitės. Atraskite SAVO laimę. Niekas nepadarys jūsų laimingais – tik jūs. Žinoma, aplinkiniai gali prie to prisidėti, bet laimė kyla tik iš vidaus. Tai yra asmeninė kelionė,“ – mintimis dalijosi Jessie J.

Anot moters, ji nenori tapti sektinu pavyzdžiu ar įkvepėja, tačiau kalbėti apie emocinę būklę yra būtina.

„Ar pastebėjote, kiek daug žmonių ima atsiprašinėti pradėję verkti? Lyg būtų negalima jausti. Leiskite sau daryti viską – piešti, eiti, dainuoti, važiuoti, tiesiog būti. Darykite bet ką, kas padėtų suprasti savo tikrąsias emocijas. Ir dar vienas dalykas... kalbėkite su žmonėmis. Prašau, negyvenkite tyloje. Gyvenimas toks trumpas,“ – tikino dainininkė.

Jessie J (16 nuotr.)
+10