Jimas Carrey apie depresiją prakalbusiai Arianai Grande nusiuntė jautrią žinutę: „Žaviuosi tavo atvirumu“

Jimas Carrey ir Ariana Grande
Jimas Carrey ir Ariana Grande
Šaltinis: Žmonės
2019-04-23 15:15
AA

Dainininkė Ariana Grande pasidalijo nuo depresijos keliatą metų kenčiančio aktoriaus Jimo Carrey žinute ir tokiu būdu prisipažino pati kovojanti su šia sudėtinga liga.

„Depresija yra, kai tavo kūnas sako: – „Aš nenoriu būti toks koks esu. Aš nenoriu įsitverti į personažą, kurį sukūriau šiam pasauliui. Man to per daug“. Jūs turėtume galvoti apie žodį depresija, kaip apie „deep rest“ (ilgą poilsį – liet.). Jūsų kūnui reikia depresijos. Jam reikia pailsėti nuo personažo, kurį bandote vaidinti“, – kadaise rašė J. Carrey.

Šia aktoriaus žinute socialinio tinklo paskyroje pasidalijusi A. Grande šalia jos pridėjo žodžius: – „Labai tave myliu“. Dainininkė netruko sulaukti ir aktoriaus reakcijos.

„Perskaičiau tavo mielą manęs paminėjimą ir dalykus, kuriuos esu sakęs apie depresiją. Žaviuosi tavo atvirumu, laisve ir taika. Jaučiuosi palaimintas, kad turiu tokią ypatingą gerbėją“, – rašė J. Carrey.

Trejus metus po buvusios merginos Cathrionos White mirties 2015 metais J. Carrey buvo dingęs iš viešumos. Per mylimosios laidotuves jis atrodė labai prislėgtas, o vėliau net buvo įtariamas sergantis depresija ar piktnaudžiaujantis kvaišalais.