Joe Jonasas ir Sophie Turner: ryškios vestuvės, pilkos skyrybos

Joe Jonasas ir Sophie Turner / Scanpix nuotrauka
Joe Jonasas ir Sophie Turner / Scanpix nuotrauka
Šaltinis: Žmonės
2023-09-13 13:58
AA

Įspūdingai susituokę amerikiečių dainininkas Joe JONASAS (34) ir britų aktorė Sophie TURNER (27) skiriasi įprastai – su advokatais, sutartimis ir derybomis dėl dukrų globos.

Neįprasta gal tik skyrybų priežastis. Jei tikėtume apie garsenybių gyvenimą informuojančia interneto svetaine TMZ, dainininkas neapsikentė nuolatinių žmonos vakarėlių. Girdi, jai patinka linksmintis, jam – sėdėti namuose (Turner gerbėjai kalba apie priešingą versiją). Sutuoktinių gyvenimo būdas pasirodė toks skirtingas, kad – Jonaso žodžiais – būti kartu tapo nebeįmanoma. Minimas ir paslaptingas namų saugos kameros įrašas, įamžinęs Sophie žodžius ir veiksmus, privertusius vyrą galutinai apsispręsti.

Joe ketina siekti bendros dukrų – Willos (3) ir pernai gimusios jaunėlės, kuri kol kas viešumoje vadinama tik inicialais D. J., – globos, nors, kaip pats sako, mergaitės daugiausia laiko praleidžia su juo. Pastaruosius tris mėnesius Jonasas rūpinosi mažylėmis net per grupės „Jonas Brothers“ gastroles po Ameriką. Mama tuo metu filmavosi britų televizijos seriale „Džoana“ Londone. Ironiška, kad tikrais 8-ojo dešimtmečio įvykiais paremta juosta pasakoja apie motinos ir namų šeimininkės kelią iki brangakmenių vagilės ir nusikaltėlių vadeivos.