Johnny Deppas: „Nesakau, kad bet kurią sekundę galiu mesti vaidybą, bet ta akimirka jau nebetoli“

Johnny Deppas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šią vasarą 50-metį atšventęs Johnny Deppas jaučiasi jau pakankamai daug nuveikęs profesinėje srityje, kad galėtų užbaigti savo kaip aktoriaus karjerą, rašo „Entertainment Weekly“.

„Ar yra kokių nors tylesnių dalykų, kuriuos norėčiau gyvenime veikti? Taip, neprieštaraučiau tam. Nesakau, kad bet kurią sekundę galiu mesti vaidybą, bet ta akimirka jau nebetoli“, – sakė Johnny Deppas BBC žurnalistei.

Aktorius neslėpė, kad jau pavargo vaidinti, gyventi kitų žmonių gyvenimus.

„Kai pagalvoji, kiek dialogų per metus sukalbi, supranti, kad kažkieno sugalvotus ir užrašytus žodžius tarei kur kas dažniau negu turėjai galimybę išsakyti savo paties žodžius. Kai pradedi apie tai galvoti, supranti, kad žmogui tai yra beprotiška kančia“, – sakė Johnny Deppas.

Birželį duodamas interviu žurnalui „Rolling Stone“ aktorius taip pat užsiminė apie artėjančią karjeros pabaigą. „Negaliu pasakyti, kad norėčiau vaidinti dar 10 metų“, – sakė jis.

Nors Johnny Deppas jau galvoja apie pensiją, tačiau jo darbotvarkė kol kas užimta bent artimiausiems dvejiems metams – šiuo metu jis filmuojasi juostoje „Transcendence“, po jos laukia darbai „Mortdecai“ filmavimo aikštelėje, o dar vėliau suplanuotas ir „Into the Woods“ bei penktoji „Karibų piratų“ (org. „Pirates of the Caribbean“) dalis. Kol kas dar nepatvirtinta, tačiau manoma, kad J.Deppas pasirodys ir „Alisos Stebuklų šalyje“ (org. „Alice in Wonderland“) tęsinyje.

Skaitykite daugiau