Johnny Deppas teisme kaltina buvusiąją: tai Amber Heard jam trenkė du kartus

Amber Heard ir Johnny Deppas / Scanpix nuotr.
Amber Heard ir Johnny Deppas / Scanpix nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-08-02 19:00
AA

Aktorius Johny Deppas teisme kaltina savo buvusią žmoną Amber Heard pakėlus prieš jį ranką. Oficialiame pareiškime teismui jis sako, kad Amber 2016 metais jam dukart trenkė per veidą dėl to, kad šis pavėlavo atvykti į jos gimtadienio vakarėlį.

55 metų Holivudo žvaigždė ir anksčiau kalbėjo apie nesutarimus tarp jo ir buvusios mylimosios, tačiau tik dabar Johnny užpildė dokumentus, kurie buvo pateikti kartu su kaltinimais teismui. Šis Johny Deppo pareiškimas yra dalis kaltinimų klastote, kurie šiuo mesti laikraščiui „The Sun“. Aktorius teigia, kad pasirodęs straipsnis, neva jis sumušė vienos kino juostos filmavimo grupės narį – visiškas melas.

Johnny Deppas / Vida Press nuotr.

Taigi, J. Deppo advokato teigimu A. Heard savo vyrą pamokyti nusprendė, kai šis pavėlavo vakarienės. Tai įvyko 2016 metais.

Kaltininančiuose dokumentuose nurodoma, jog Deppas nebuvo girtas ir jokių narkotinių medžiagų tada nevartojo. „Ponia Heard gėrė ir būtent ji tapo agresyvi bei nevaldoma...Ji dukart trenkė J. Deppui."

Aktorė Amber Heard, išsiskyrusi su Johnny Deppu, ketina tekėti už milijardieriaus Elono Musko / „Scanpix“ nuotr.

Filmo „Edvardas Žirkliarankis“ žvaigždė 2016 m. gynėsi bandydamas sugriebti Amber už rankų ir stengėsi ją raminti. Jis moterį pastūmė ir paliko namus. Tada Johnny liepė Amber prie jo nesiartinti.

Su sutuoktiniu Johnny Deppu Amber Heard išsiskyrė triukšmingai. Skyrybų prašymą ji pateikė kartu su kaltinimais smurtu. Savo kaltinimus moteris pagrindė šiurpą keliančiomis nuotraukomis.

Johhny Deppas ir Vanessa Paradis / Vida Press nuotr.

Teismas buvo uždraudęs Johnny Deppui net artintis prie Amber, tačiau buvusios aktoriaus gyvenimo partnerės stojo ginti Johnny. 14 metų su juo gyvenusi Vanessa Paradis sakė, kad tai nei kiek neprimena jos mylimojo, dviejų nuostabių vaikų tėvo.

Po skyrybų A. Heard atiteko 7 mln. JAV dolerių. Tiesa, A.Heard pasielgė kilniai ir visus gautus pinigus paaukojo ne pelno siekiančiai organizacijai ACLU (Amerikos piliečių laisvės sąjunga) ir vienai Los Andželo vaikų ligoninei.

Vėliau Amber trumpam buvo atradusi ramybę „Teslos“ įkūrėjo Elono Musko glėbyje. Jųdviejų santykiai nutrūko prieš du mėnesius. Per tą laiką Amber buvo pastebėta kartu su kaskadininkais Kelly McNaughtu ir Mana Hira Davisu.

Johnny Deppas (7 nuotr.)
+1
Johnny Deppas ir Amber Heard (23 nuotr.)
+17