Johnny Deppo buvusi žmona Amber Heard ir Heidi Klum „exas“ – pora

Amber Heard su Johnny Deppu ir Heidi Klum su Vito Schnabeliu / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Amber Heard pristatinėti nereikia. Moteris išgarsėjo užmezgusi santykius su legendiniu Holivudo aktoriumi Johnny Deppu, o vėliau dar labiau atkreipė viso pasaulio dėmesį, kai skandalingai su juo išsiskyrė. Dabar gražuolė aktorė ir modelis filmuojasi populiariausiuose filmuose ir... Susitikinėja su buvusiu Heidi Klum vaikinu, meno kolekcionieriumi Vito Schnabeliu.

Pirmą kartą buvusiu Johnny Deppo žmona su Vito Schnabeliu užfiksuota gegužės pradžioje. Tada nei vienas, nei kitas gandų apie naujai užsimezgusius santykius tvirtinti neskubėjo. Dabar net ir norėdami paneigti tarpusavio ryšius, kažin, ar sugebėtų. Amber ir Vito nufotografuoti vaikščiojantys susikibę rankomis.

Johnny Deppas ir Amber Heard susituokė 2015-ųjų vasarį. Jiedu susipažino 2009-aisiais filmuodamiesi juostoje „Romo dienoraštis“ („Rum Diary“) ir pora buvo nuo 2012-ųjų. Dėl Amber Heard aktorius paliko savo gyvenimo partnerę ir vaikų motiną Vanessą Paradis, su kuria pragyveno 14 metų, tačiau jie nebuvo susituokę.

Amber Heard ir Johnny Deppas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Johnny Deppas ir Vanessa Paradis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Amber Heard gegužės 23 dieną padavė prašymą po metus ir tris mėnesius trukusios santuokos skirtis su vyru, ir gavo teismo uždraudimą jam prie jos artintis, pareiškusi, kad jis fiziškai smurtavo jos atžvilgiu. Ji teigė, kad sutuoktinis ne kartą prieš ją smurtavo, tuo tarpu Johnny Deppo stovykla tvirtino, jog tai – melas, ir šitaip ji neva bando išlošti kuo daugiau finansinės naudos per skyrybų procesą.

Vėliau A. Heard visus iš skyrybų gautus pinigus paaukojo labdarai, taip norėdama parodyti, kad pasipelnyti ji visai nenorėjo. Po skyrybų su Johnny Deppu moteris buvo poruojama su Elonu Musku ir kitais garsiais vyrais.

Amber Heard ir Elonas Muskas / Vida Press nuotr.
Heidi Klum ir Vito Schnabelis / Vida Press nuotr.

Tuo tarpu Vito Schnabelis iki Amber taip pat turėjo užmezgęs ne vieną garsų romaną. Paskutinysis – su Heidi Klum. Beveik tris metus trukęs romanas baigėsi 2017-ųjų rugsėjį.

Vito buvo apkaltintas nepagarba ir mylimosios apgaudinėjimu. Dar oficialiai nenutraukęs santykių su Heidi, jis susitikinėjo su kitomis moterimis, nevengė jų lepinti, o žiniasklaidoje pasirodė gausybė nuotraukų, kur matyti, kai vyras bučiuojasi su kitomis.

Skaitykite daugiau