Johnny Deppo buvusioji vėl naujo vyro kompanijoje: susižavėjo režisieriumi

Amber Heard ir Andy Muschietti/Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Johnny Deppo buvusi žmona Amber Heard jau nebesiglaudžia po meno kolekcionieriaus Vito Schnabelio sparneliu. Moteris romantiškus jausmus nuo šiol puoselėja režisieriui Andy Muschietti.

Amber Heard pristatinėti nereikia. Modelis išgarsėjo užmezgusi santykius su legendiniu Holivudo aktoriumi Johnny Deppu, o vėliau dar labiau atkreipė viso pasaulio dėmesį, kai skandalingai su juo išsiskyrė. Dabar gražuolė filmuojasi populiariausiuose filmuose, o jos vaidmenys keičiasi taip pat greit kaip ir kompanjonai.

Amber Heard jau sieta su turtuoliu Elonu Musku, taip pat su Heidi Klum buvusiu mylimuoju Vito Schnabeliu, na, o naujasis Amber partneris – režisierius Andy Muschietti. Kartu su juo neseniai aktorė įamžinta besibučiuojanti, tad paneigti jų artimo ryšio niekas negali.

Amber Heard ir Elonas Muskas / Vida Press nuotr.

Amber Heard 2016 metais padavė prašymą po metus ir tris mėnesius trukusios santuokos skirtis su vyru Johny Deppu, ir gavo teismo uždraudimą jam prie jos artintis, pareiškusi, kad jis fiziškai smurtavo jos atžvilgiu. Ji teigė, kad sutuoktinis ne kartą kėlė, tuo tarpu Johnny Deppo stovykla tvirtino, jog tai – melas, ir šitaip ji neva bando išlošti kuo daugiau finansinės naudos per skyrybų procesą.

Vėliau A. Heard visus iš skyrybų gautus pinigus paaukojo labdarai, taip norėdama parodyti, kad pasipelnyti ji visai nenorėjo. Po skyrybų su Johnny Deppu moteris buvo poruojama su Elonu Musku ir kitais garsiais vyrais.

Johnny Deppas ir Amber Heard (23 nuotr.)
+17
Elonas Muskas ir Amber Heard Los Andžele 2017-ųjų gruodį (3 nuotr.)
„Scanpix“ nuotr.
Skaitykite daugiau