Johnny Deppo širdis vėl užimta: susitikinėja su savo advokate, ji – vis dar ištekėjusi

Johnny Deppas ir Joelle Rich / Scanpix / Vida Press nuotr.
Johnny Deppas ir Joelle Rich / Scanpix / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-09-23 11:20
AA

JAV aktorius Johnny Deppas – nebe vienišas. Vyras susitikinėja su savo advokate Joelle Rich, dirbusia jo komandoje Jungtinėje Karalystėje, byloje prieš britų dienraštį „The Sun“, praneša „Page Six“.

Užsienio žiniasklaida praneša, jog Londone gyvenanti teisininkė yra ištekėjusi, tačiau jos santykiai su vyru jau kurį laiką nutrūkę. Poros skyrybos dar kol kas nėra užbaigtos.

Anksčiau šią vasarą J.Deppas įžiebė gandus apie romaną su kita advokate Camille Vasquez – moteris su juo dirbo garsiojo teismo proceso prieš Amber Heard metu. Visgi, C.Vasquez šiuos gandus greitai nutraukė, pavadinusi juos „seksistiniais ir neetiškais“.

„Man labai rūpi mano klientai, žinoma, jog mes tapome artimi. Bet kai sakau „mes“, turiu omenyje visą komandą, ir žinoma, jog tame tarpe yra ir Johnny.

Johnny Deppas ir Joelle Rich / Vida Press nuotr.

Šie gandai yra neetiški. Tai – seksizmas. Man atrodo, kad tai nemalonu ir nuvilia, tačiau tuo pat metu to galiu tikėtis dirbdama tokį darbą. Negaliu pasakyti, jog esu labai nustebinta“, – tada „People“ sakė C.Vasquez.

Joelle Rich nebuvo priskirta JAV nagrinėtai bylai, tačiau pranešama, jog teismo proceso metu salėje ji buvo. Pasak „Us Weekly“, britų advokatė, kuri augina du vaikus, Virdžinijos valstijoje buvo norėdama išreikšti palaikymą „Oskarui“ nominuotam aktoriui.

„Ji neturėjo profesinių priežasčių ten būti“, – žurnalui sakė porai artimas šaltinis, taip pat atskleidęs, jog J.Deppas ir J.Rich romano pradžioje paslapčia susitikinėdavo viešbučiuose. Tiesa, neaišku, kada šis romanas prasidėjo – aktoriaus komanda gandų nekomentuoja.

Primename, jog 2020 metų lapkritį Holivudo žvaigždė Johnny Deppas pralaimėjo bylą, kurioje kaltino šmeižtu britų bulvarinį laikraštį „The Sun“, savo straipsnyje pavadinusį jį „žmonmušiu“.

Buvę sutuoktiniai Johnny Deppas ir Amber Heard atvyksta į teismą Londone (30 nuotr.)
+24

Kino sagos „Karibų piratai“ (Pirates of the Caribbean) žvaigždė bylinėjosi su NGN ir „The Sun“ vyriausiuoju redaktoriumi Danu Woottonu dėl 2018 metais pasirodžiusio straipsnio, kuriame tvirtinta, kad aktorius smurtavo prieš buvusią žmoną Amber Heard per dvejus metus trukusią jų audringą santuoką.

Poros santykiai nutrūko 2016 metais, kai A.Heard pateikė skyrybų prašymą, o teismas nurodė J.Deppui dėl įtariamo smurto nesiartinti prie buvusios žmonos.