Johno Legendo žmona Chrissy Teigen prarado kūdikį: „Tokio skausmo nesame patyrę“

Johnas Legendas su žmona Chrissy Teigen
Johnas Legendas su žmona Chrissy Teigen
Šaltinis: Žmonės
2020-10-01 10:22
AA

Prieš mėnesį apie greit aplankysiančius gandrus pranešę dainininkas Johnas Legendas (41) ir modelis Chrissy Teigen (34) išgyvena netektį – pora prarado kūdikį.

Trečiojo vaikelio laukusi Johno Legendo žmona prieš savaitę buvo paguldyta į ligoninę dėl prasidėjusio kraujavimo, deja, jo nepavyko sustabdyti.

„Mes esame sukrėsti, tokio skausmo gyvenime nesame patyrę. Niekaip negalėjome sustabdyti kraujavimo ir duoti kūdikiui reikiamų medžiagų, nepaisant to, kad buvo atlikti kraujo perpylimai. To tiesiog nepakako“, – skaudžiais išgyvenimais dalijosi Ch.Teigen.

Garsus modelis atviravo, kad sūnui jau buvo išrinkusi Jacko vardą.

„Dažniausiai mažyliams nesuteikiame vardo iki tos akimirkos, kol jų nepamatome, tačiau trečiąjį vaikelį jau buvome pradėję vadinti Jacku. Jis visada mums bus Jackas, kuris taip stengėsi tapti mūsų šeimos dalimi. Jis amžinai tokia bus“, – emocijų neslėpė moteris.

Skaudžią netektį išgyvenanti Ch.Teigen socialiniuose tinkluose pasidalijo viešu laišku, skirtu pasaulio neišvydusiam sūnui.

„Mūsų Jackui. Man labai gaila, kad pirmosiomis gyvenimo akimirkomis įvyko tiek daug komplikacijų, dėl kurių negalėjome išsaugoti tavęs. Mes visada tave mylėsime“, – rašė Ch.Teigen.

Dėkodama gerbėjams už palaikymą, moteris pasakojo suprantanti, kad gyvenime vien šviesių dienų nebūna.

„Mes esame labai dėkingi už gyvenimą, už savo nuostabius vaikus Luną ir Milesą, už visus nuostabius dalykus, kuriuos patyrėme. Tačiau kasdienybė negali būti kupina vien saulės spindulių. Šiomis tamsiausiomis dienomis mes liūdėsime, verksime, tačiau stipriau apkabinsime vienas kitą ir išgyvensime tą etapą.“

Dar rugsėjo viduryje Ch.Teigen socialinių tinklų sekėjams pasakojo, kad jau dvi savaites laikosi lovos režimo, nes stipriai kraujuoja. Nors moteris stengėsi ilsėtis ir gerokai sulėtino gyvenimo tempą, visgi situacija tapo tik grėsmingesnė. Rugsėjo 29 dieną modelis buvo išgabentas į ligoninę.

„Nėštumas jau įpusėjo, o kraujuoju beveik mėnesį. Tai nutinka daugeliui nėščiųjų, tačiau maniškis kraujavimas – labai gausus. Kaskart nuėjus į tualetą – vien kraujas. Vienas iš paprasčiausių paaiškinimų, kodėl tai vyksta – mano placenta yra labai labai silpna“, – atviravo moteris.

Žmonės.lt primena, kad J.Legendas ir Ch.Teigen apie laukiamą kūdikį pranešė originaliai – dainininko muzikiniame vaizdo klipe. Vėliau atlikėjas pasakojo, kad šis žmonos nėštumas yra tikras stebuklas – iki tol jai nepavyko natūraliai pastoti.

Pora ne kartą viešai sakė, kiek daug sunkumų jie patyrė bandydami susilaukti vaikų. Ch.Teigen atviravo, kad tik po dirbtinio apvaisinimo ir su tuo susijusių kančių, jiems gimė dukra, o vėliau – sūnus.

Artimas porai šaltinis tikino, kad sužinojusi apie trečią nėštumą Ch.Teigen niekaip negalėjo tuo patikėti.

J. Legendas ir Ch.Teigen aukso žiedus sumainė 2013 metais. Atlikėjas yra pasakojęs, kad tapus tėvais jų tarpusavio ryšys tik dar labiau sustiprėjo.

Chrissy Teigen ir Johnas Legendas (38 nuotr.)
+32