Jolanta Leonavičiūtė pasipuošė nauju bikiniu – specialiai jai nunertu Brazilijoje

Jolanta Leonavičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Jolanta Leonavičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-06-08 14:49
AA

Vasarai jau įsibėgėjus dailiosios lyties atstovės ne tik suskumba dailinti kūno linijas paplūdimio sezonui, bet ir dairosi naujo maudymosi kostiumėlio, juk jis – bene svarbiausias vasaros sezono pirkinys. Tiesa, dažnai nutinka taip, kad savo svajonių maudymosi kostiumėlį surasti tampa itin sudėtinga – ne ta spalva, ne tas modelis, netinkamas gamintojas... Štai TV projektų dalyvei Jolantai Leonavičiūtei savo trokštamą bikinį parsisiųsti teko net iš Brazilijos.

„Kai Lietuvoje sunku rast patinkanti maudymosi kostiumėlį, užsisakinėju iš tolimojo užsienio. Šį kartą Brazilija. Rankom nertas pagal užsakymą, kai paveikslėlis atitinka realybę ir kokybę“, – pasidalinusi naujojo maudymosi kostiumėlio ir reklamine nuotraukomis parašė J.Leonavičiūtė.

Dažnai nutinka taip, kad merginos, susižavėjusios vienos ar kitos prekės išvaizda nuotraukose, ją nusiperka internetu, tačiau gavusios būna nemaloniai nustebusios, mat išvaizda reklamoje ir realybėje skiriasi kaip diena ir naktis.

Akivaizdu, kad šiuo atveju taip nenutiko – J.Leonavičiūtė negailėjo naujajam pirkiniui komplimentų.

Reklaminė bikinio nuotrauka

Jolantos išsvajotasis maudymosi kostiumėlis – šviesios smėlio spalvos, nertas, padailintas keliomis surišamomis virvelėmis. Jį mergina užsisakė vienoje braziliškų bikinių internetinėje parduotuvėje.

„Senokai norėjau tokios spalvos bikinio – sunku kažką tokio rasti Lietuvoje: arba žiauriai brangus arba modelis, spalva bus ne ta. Dažnai ką nors užsisakau internetu iš užsienio, ypatingai mėgstu rankų darbo – unikalus, tik tau pagamintas. Taip ir šis bikinis – atsitiktinai radau internete ieškodama, kas gamina būtent nertus. Radau tai, kas labai patiko ir pabandžiau užsisakyti“,  – Žmonės.lt sakė J.Leonavičiūtė.

Išsvajotojo rankų darbo bikinio mergina laukė tris savaites, tačiau patikino, kad luktelėti tikrai buvo verta: turbūt niekas ir nesiginčytų, kad šviesus nertas bikinis išties tinka šviesiaplaukei sportiško kūno merginai.