Jolanta Sadauskienė: „Aš nekenčiu ruoštis vakarėliams ir mielai į juos eičiau kaip kūtvėla“

Jolanta Sadauskienė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vartyti žurnalų puslapius arba apžiūrinėti portaluose esančias nuotraukų galerijas iš vakarėlių niekada neatsibosta. Dažna moteris žvelgdama į pasipuošusias damas tyliai savęs klausia: „Iš kur jos turi šitiek laiko, idant galėtų atrodyti idealiai.“ Mados namų „Modilina“ direktorė Jolanta Sadauskienė, matyt, viena nedaugelio pramogų pasaulio atstovių, kurios besiruošdamos vakarui neskiria tam visos savo dienos.

Portalui Žmonės.lt moteris pasakojo, kad  nėra iš tų, kurios šventiniam vakarui pradeda ruoštis likus savaitei. Tiesa, ji per daug nesistengia ir likus parai iki vakaro. Mat jai, tiesiog nepatinka ilgai maivytis prieš veidrodį ir matuotis kelias dešimtis suknelių.

„Nesu iš tų moterų, kurios mėgsta ilgai ruoštis vakarui. Man labai gėda tai sakyti, nes, kaip grožio industrijos atstovė, turėčiau pasakoti kaip aš ruošiuosi, darausi makiažą ir šukuoseną, bet aš organiškai nekenčiu to. Mielai eičiau kaip kūtvėla susivėlusi, nes jau kai man reikia eiti pasidažyti ir susišukuoti, tai, patikėkite, man nėra pats įdomiausias ir smagiausias dalykas. Aš mažiausiai galvoju, ką šį vakarą rengsiuosi ir savo pasiruošimui daugiau kaip valandos niekada neskiriu“, – pasakojo modelių namų direktorė.

Šios savaitės antradienio vakarą į vykusį žurnalo „Laima“ 20-ąjį jubiliejų bei JAV žvaigždės Lanos Del Rey koncertą Jolanta atvyko pasipuošusi ilgu rudos spalvos sijonu bei peršviečiama pilka, šiek tiek blizgia nerta palaidine. Su šiuo ansambliu ji atrodė ne tik žavingai, bet ir gana drąsiai apsirengusi.

Žurnalas „Laima“ švenčia 20-metį (77 nuotr.)
+71

„Tokį ansamblį – žemę siekiantį sijoną ir peršviečiamą nertinę – pasirinkau dėl labai paprastos priežasties – prieš kelias dienas nusibalnojau koją. Taigi dabar ilgai mane matysite pasipuošusią ilgais sijonais“, – kvatojo J.Sadauskienė.
Be to, kalbėdama apie vakarui skirtus apdarus, Jolanta patikino, kad dizainerio pavardė ar itin žinomas prekės ženklas yra tiek svarbus, kiek reikšmės suteikia jam pats žmogus.

„Aš manau, kad tai svarbu žmogaus, kursi dėvi tuos drabužius, savijautai. Vienaip  jis jaučiasi dėvėdamas žinomą ir patinkantį prekės ženklą, visai kitaip – nė kiek nepatinkantį no name‘ą. Svarbu, kad pats žmogus, o ne aplinkiniai, gerai jaustųsi. Tai yra paprasčiausiai žmogaus savijautos klausimas“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Jolanta.

Mantas Petruškevičius, Kristina Strolienė, Jolanta Sadauskienė ir Asta Valentaitė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Skaitykite daugiau