Jolanta Sadauskienė ir Inga Budrienė likimo nuskriaustiems vaikams dovanojo šilumą ir būtinų daiktų

Inga Budrienė su mažyliais / Vaido Grudžio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Jolanta, kelintą kartą mes čia? Nė nežinau. Niekada neskaičiavome“, – „Modilinos“ modelių agentūros savininkės Jolantos Sadauskienės iš pradžių paklausia, o vėliau į žurnalistą atsisukusi sako verslininkė Inga Budrienė.

Vieninteliuose Kauno kūdikių namuose jos – dažnos viešnios. Visų oficialių metų švenčių ir net pačių sugalvotų progų metu abi žinomos moterys visuomet skuba pas tuos, kuriems labiausiai reikia šilumos. I.Budrienė rūpinasi žaislais, sauskelnėmis, balionais, saldumynais, pramogomis, vaikus linksminančiais personažais, o J.Sadauskienė šįsyk atnešė itin reikalingą dovaną – konvencinę krosnelę. Būtent jos Šv.Kalėdų proga paprašė būriu mažylių iki trejų metų besirūpinančios auklėtojos.

J.Sadauskiene ir I.Budrienė pas vaikus, augančius be tėvų, visuomet praleidžia kelias valandas. Pastarąją žinomą moterį visuomet lydi jos sūnus Kernius ir jo vienmetis globotinis Mantas. J. Sadauskienė domisi kūdikiais, žino jų istorijas, daug auklėtojų klausinėja ir pati joms pasakoja.

Jolanta Sadauskienė su mažyliais / Vaido Grudžio nuotr.

„Kūdikių namus „atradome“ tuomet, kai pakrikštijome dešimt juose augančių vaikų. Nuo to laiko mes čia vis užsukame“, – sakė J.Sadauskienė.

Su savo krikšto dukrele ji bendrauja. J.Sadauskienė įsitikinusi, kad mergaitei gyvenimas susiklostys palankiai – ji graži ir labai mylima. „Modilinos“ modelių agentūros savininkė su šypsena pasakoja, jog mažylę įsivaikinusi pora net žemę po jos kojomis vertina.

Tuo tarpu I.Budrienės ir jos vyro Dariaus krikšto sūnus Mantas gyvena jų namuose. Septynmetis berniukas, atsikraustęs į Budrių namus maždaug pusmetį po krikštynų, jau lanko pirmąją klasę, turi savą kambarį, įpročius ir mėgiamus užsiėmimus.

2009 – ųjų vasario pabaigoje Kauno Vytauto Didžiojo bažnyčioje buvo pakrikštyta dešimt vaikų namų auklėtinių. Visi jie – šiuo metu yra globojami arba įvaikinti. 

Jolanta Sadauskienė su mažyliais / Vaido Grudžio nuotr.

 

Skaitykite daugiau