Jolanta Sadauskienė ir Simona Starkutė Šv. Teresės vienuolyne vargstančiuosius vaišino blynais

Jolanta Sadauskienė ir Simona Starkutė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pirmadienio vakarą Vilniaus Šv. Teresės vienuolyne vyko kasmetinis, nuo 2008 metų organizuojamas renginys „Angelų duona“, kuriame garsūs žmonės prisirišę prijuostes kepė blynus ir vaišino vargstančius.

Prie akcijos prisijungė ne viena žinoma moteris. Tarp jų – projekto iniciatorė, modelių namų „Modilina“ vadovė Jolanta Sadauskienė, dizainerė Audronė Bunikienė, Birutė Vizgirdienė, verslininkės Ilma Žilienė, Rita Kazlauskienė ir daugelis kitų. Čia dalyvavo ir modelis Simona Starkutė.

Visos jos pasirišo prijuostes ir padėjo vienuolėms pasirūpinti vargstančiais – kepė blynus, vaišino jais skurdžiau gyvenančius žmones.

Birutė Vizgirdienė ir Audronė Bunikienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Vienuolės parūpino mums virtuvę ir sako – siauskit. O kas turi gaminti? Tokia ir esmė, kad pačios prisidedame. Tie labdaros renginiai, į kuriuos einama apsikarsčius briliantais su prabangiomis suknelėmis – tai formatas, nuo kurio man skauda“, – Žmonės.lt kalbėjo J.Sadauskienė.

Pasak jos, tokie renginiai – puikus būdas iš naujo pasverti vertybes ir gyvenimo prioritetus, įvertinti tai, kiek daug kiekvienas turime. „Dalyvaudama panašiuose renginiuose kaskart susimąstau, kad gyvenime yra svarbiausia, o kas – antraeiliai dalykai. Kai žmogus tris kartus į savaitę gauna šiltos sriubos, tai šventės jam tampa ypatingu metų laiku“, – kalbėjo renginio iniciatorė.

Birutė Vizgirdienė ir Audronė Bunikienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Birutė Vizgirdienė ir Audronė Bunikienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Žinomos moterys vargstančius vaišino ne tik blynais, bet ir kava, vaisiais, aprūpino juos vitaminais. „Jie be galo džiaugiasi, džiaugiasi maistu. Alkis – vienas esminių gyvybinių instinktų. Todėl tiems, kurie jį kenčia dažniau, norisi padėti“, – kalbėjo J.Sadauskienė.

Labdaros renginys „Angelų duona“ – jau 8-tus metus sėkmingai tęsiama tradicija, kurios tikslas – pamaitinti ir padėti vargstantiems bei pagelbėti Dievo meilės misionierėms Motinos Teresės seserims, kurios tik savo jėgomis ir lėšomis padeda skurstantiems.

Daugiau renginio akimirkų – nuotraukų galerijoje:

Labdaros renginyje „Angelų duona“ garsios moterys kepė blynus varstantiems (49 nuotr.)
+43
Skaitykite daugiau