Jolanta Sadauskienė vienuoliktą kartą pakvietė prisijungti prie gerumo akcijos

Jolantos Sadauskienės rengiama gerumo akcija / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Jolantos Sadauskienės rengiama gerumo akcija / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-12-14 18:23
AA

Jau vienuoliktus metus, prieš pat gražiausias metų šventes, is eilės, Vargšų valgyklėlė, esanti prie motinos Teresės seserų vienuolyno Viniuje tampa neatpažįstama. Seserys gali nors truputi atsikvėpti, o jų pozicijas virtuvėje užima garsūs visuomenės žmonės.

Šiais metais labdaros ir paramos fondo „Beautiful Heart“, kurio steigėja yra Jolanta Sadauskienė, organizuojamo projekto metu, nepriteklių jaučiantys žmonės sočiai šypsojosi, privalgę „Liūtuko & Co“ blynų, saldumynų bei vaisių.

Renginio „Angelų duona“ tikslas – pamaitinti ir padėti vargstantiems bei pagelbėti motinos Teresės seserims, kurios tik savo jėgomis ir lėšomis padeda skurstantiems ir sergantiems Lietuvos gyventojams. 

„Angelų duona“ labdaringų pietų idėja kilo pabendravus su vienuolėmis: paaiškėjo, kad jos savo jėgomis ir pagal savo išgales priglaudžia į jas besikreipiančius ir prašančius pagalbos vargstančiuosius. Vienuolės maitina skurdžiai gyvenančius tris kartus per savaitę, priglaudžia neturinčius, kur pernakvoti, suteikia minimalią medicininę pagalbą. 

Užsirišusios prijuostes prie puodų šiandien triūsė Birutė Vizgirdienė, Nerija Kaspar, Nijolė Galinienė, Japonijos ambasadoriaus žmona, Audronė Bunikienė, Irakli Nasidze ir kiti pažįstami veidai. 

Šio projekto metu ne tik rengiami skanūs pietūs, bet ir dovanojami būtiniausi medikamentai, vitaminai vaikams ir suaugusiems bei avalynė, rūbai, žaislai mažiesiems, knygos.

Jolantos Sadauskienės rengiama gerumo akcija (23 nuotr.)
+17