Jolita Vaitkutė ir Paulius Ambrazevičius pristato sostinės žemėlapį „Friendly Vilnius“

Markas Adamas Haroldas ir Romas Zabarauskas / Arcana Femina nuotr.
Markas Adamas Haroldas ir Romas Zabarauskas / Arcana Femina nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-06-06 12:42
AA

Pirmadienį Vilniuje pristatomas „Friendly Vilnius“ (draugiškas Vilnius) žemėlapis, kurio tikslas – skatinti miesto atvirumą skirtingoms tautybėms, gyvenimo būdams, seksualinėms orientacijoms ir negalioms.

Išplatintame reklaminiame klipe šią idėją palaiko sostinės gyventojai, o taip pat žinomi Lietuvos žmonės: menininkė Jolita Vaitkutė, komikas Paulius Ambrazevičius, aktorė Aistė Diržiūtė ir režisierius Saulius Baradinskas. „Raven House“ kurtame video taip pat nusifilmavo dviejų kauniečių pora, išgarsėjusi savo drąsiu bučiniu – Pijus Beizaras ir Mangirdas Levickas.

10 tūkst. Friendly Vilnius“ žemėlapio kopijų nuo šiandien bus nemokamai išplatintos skirtingose Vilniaus kavinėse, restoranuose, kitose įmonėse, o taip pat Vilniaus turizmo informacijos centruose.

Romas Zabarauskas ir Markas Adamas Haroldas / Arcana Femina nuotr.

Žemėlapis taip pat prieinamas internete, adresu friendlyvilnius.lt. Portalo lankytojai, įvedę norimą draugiškumo kategoriją, čia atras būtent jiems tinkančią kavinę, grožio saloną ar kitą ieškomą įmonę.

Ši idėja – sėkmingos LGBT friendly Vilnius“ iniciatyvos tąsa. Režisieriaus Romo Zabarausko pradėtas žemėlapis buvo pirmasis, sužymėjęs Vilniaus kavines, palaikančias LGBT bendruomenę. Naujojo Friendly Vilnius“ žemėlapio globėju tapo Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narys Mark Adam Harold.

„Friendly Vilnius“ žemėlapio pristatymas (5 nuotr.)
Arcana Femina nuotr.
+2

Prie Friendly Vilnius“ iniciatyvos prisijungė jau 50 įmonių. Tikimasi, kad šis projektas pagerins miesto įvaizdį ir atmosferą, padės pritraukti turistų.