Jolita Vaitkutė ir Silvestras Dikčius per savo vestuves prašė labai netradicinės dovanos

Vestuvių akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ketvirtadienį, rugpjūčio 17 d., Vilniaus santuokų rūmuose amžinais meilės saitais savo likimus susies menininkė Jolita Vaitkutė (21) ir prodiuseris Silvestras Dikčius (36).

Jaunavedžiai savo svečių prašė vieno – nenešti dovanų. Keletas dienų po vestuvių Jolita ir Silvestras ruošiasi išvykti į kelionę, todėl, savaime suprantama, gėlės tuščiuose namuose nuvystų. Netinka porai ir kitos tradicinės dovanos – saldumynai ir alkoholis. Svaigiųjų gėrimų jiedu nevartoja, o saldumynų pamažu bando atsisakyti.

Vestuvių akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Ateikite pasveikinti, o dovanos tikrai nereikalingos! Jei vis tik norite kažką įteikti ir nežinote ką – padovanokite KNYGĄ. Mums patinka kultūra, menai, mokslas, filosofija, psichologija ir astronomija. Jeigu esate kokią knygą parašęs, tai išvis wow!“ – kvietime rašė jaunieji.

Svarbią dieną abu buvo kaip niekada ramūs. Į Vilniaus santuokų rūmus pora atvyko ryškiai mėlynu „Mini Cooper“ automobiliu. Tokia transporto priemonė ypač tiko prie Jolitos pasirinktos vintažinio stiliaus suknelės ir jaunikio tamsiai mėlyno kostiumo.

„Rengėmės patys. Jokių stilistų neturėjome. Niekuomet gyvenime nuo savęs nebėgame“, – beveik vienbalsiai pasirinktą aprangos stilių komentavo jaunavedžiai.

Vestuvių akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Jolita ir Silvestras susikeitė balto aukso žiedais. „Norėjome labai paprastų, į akį nekrentančių žiedų. Viduje nieko nėra išgraviruota. Stengėmės, kad jie būtų minimalistiniai“, – rodydama amžinos meilės simbolį pasakojo menininkė.

Po vestuvių pora planuoja šiek tiek laiko praleisti Lietuvoje, o po to išvykti svetur. Kur? „Į Portugaliją. Dar niekada ten neteko keliauti. Norisi pažinti šią šalį artimiau.“

Vestuvių akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Nors šiandiena svečių jie abu prašė padovanoti knygų, dovanų sulaukė visokių. Originalūs bičiuliai dovanojo nuo hamako iki savo kurtų papuošalų.

Jaunieji susipažino maždaug prieš metus labai neromantiškoje vietoje – visą parą dirbančioje „Maximos“ parduotuvėje. Trečią valandą nakties Jolita ir Silvestras susitiko saldumynų skyriuje. Nusipirktą šokoladą jiedu suvalgė tik kitą dieną.

„Ne visiems taip pasiseka, bet kartais savo gyvenimo meilę gali sutikti pirmadienio naktį didelio prekybos centro šokolado skyriuje“, – apie savo meilės istoriją yra sakiusi Jolita.

Jolita Vaitkutė ištekėjo už Silvestro Dikčiaus (35 nuotr.)
+29
Skaitykite daugiau