„Jonas Brothers“ patvirtino, kad galutinai nutraukia veiklą

„Jonas Brothers“: Nickas Jonas, Joe Jonas ir Kevinas Jonas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Jonas Brothers“: Nickas Jonas, Joe Jonas ir Kevinas Jonas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-10-29 15:25
AA

Brolių Nicko (21 m.), Joe (24 m.) ir Kevino Jonas (25 m.) trijulė antradienį patvirtino, kad nutraukia grupės „Jonas Brothers“ veiklą.

Praėjus trims savaitėms po atšaukto koncertinio turo broliai Jonas „People“ patvirtino, kad grupė iš tikrųjų iširo.

„Kol kas viskas baigta“, – sakė Kevinas Jonas. „Tikrai sunku pasakyti, kad visam laikui, – broliui antrino Nickas Jonas. – Bet mes tikrai užbaigiame šį skyrių.“

„Tai buvo vienbalsis sprendimas“, – teigė Joe Jonas.

Sprendimą skirstytis grupės nariai priėmė spalio pradžioje – po tą savaitgalį vykusių diskusijų ir buvo atšauktas po kelių dienų turėjęs prasidėti konctinis turas. Apie grupės gyvavimo pabaigą pirmasis pradėjo kalbėti Nickas Jonas.

„Jaučiausi tarsi įkliuvęs į spąstus, – sakė Nickas Jonas. – Turėjau pasidalinti savo mintimis ir jausmais su savo broliais.“

Talentingieji broliai Nickas, Joe ir Kevinas savo grupę įkūrė 2005-aisiais. „Jonas Brothers“ išleido penkis studijoje įrašytus albumus, pelnė kelias „Grammy“ nominacijas ir tapo pasaulinio lygio žvaigždėmis. Pastaraisiais metais broliai buvo pristabdę grupės veiklą, nes kiekvienas norėjo imtis individualių projektų – Joe ir Nickas įrašė solinius albumus, Nickas dar debiutavo ir Brodvėjuje. Kevinas pasinėrė į šeimyninį gyvenimą ir su žmona Danielle pradėjo filmuotis realybės šou „Married to Jonas“, o šią vasarą pranešė laukiantys šeimos pagausėjimo. Šiemet broliai po ketverių metų pertraukos atnaujino grupės veiklą ir pristatė kelis naujus kūrinius – dainas „Pom Poms“ ir „First Time“.