„Jonas Brothers“ priartėjo prie iširimo ribos: ištrinta grupės „Twitter“ paskyra

„Jonas Brothers“: Nickas Jonas, Joe Jonas ir Kevinas Jonas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
„Jonas Brothers“: Nickas Jonas, Joe Jonas ir Kevinas Jonas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-10-17 09:30
AA

Panašu, kad trijų brolių grupei „Jonas Brothers“ jau tikrai atėjo galas. Po atšaukto koncertinio turo susipykę broliai ištrynė ir oficialią grupės paskyrą socialiniame tinkle „Twitter“.

Praėjusią savaitę „Jonas Brothers“ atšaukė už kelių dienų prasidėti turėjusį koncertinį turą, o grupės atstovas spaudai Jesse'is Derrisas tik gūžčiojo pečiais, nežinodamas, ar nesutarimai tarp brolių išsispręs.

„Grupėje yra didelių nesutarimų, – sakė Jesse'is Derrisas. – Jie susipyko dėl to, kokia kryptimi jų grupė toliau turi eiti ir kokią muziką jie nori kurti.“

Talentingieji broliai Nickas (21 m.), Joe (24 m.) ir Kevinas (25 m.) savo grupę įkūrė 2005-aisiais. „Jonas Brothers“ išleido penkis studijoje įrašytus albumus, pelnė kelias „Grammy“ nominacijas ir tapo pasaulinio lygio žvaigždėmis. Pastaraisiais metais broliai buvo pristabdę grupės veiklą, nes kiekvienas norėjo imtis individualių projektų – Joe ir Nickas įrašė solinius albumus, Nickas dar debiutavo Brodvėjuje. Kevinas pasinėrė į šeimyninį gyvenimą ir su žmona Danielle pradėjo filmuotis realybės šou „Married to Jonas“, o šią vasarą pranešė laukiantys šeimos pagausėjimo. Šiemet broliai po ketverių metų pertraukos atnaujino grupės veiklą ir pristatė kelis naujus kūrinius – dainas „Pom Poms“ ir „First Time“.