Jonas Dainauskas: „Savo sėkme nesigirkite!“

Redakcijos archyvo nuotr. /Jonas Dainauskas
Redakcijos archyvo nuotr. /Jonas Dainauskas
Šaltinis: Ji24.lt
A
A

Profesorius Jonas Dainauskas sako, kad visa, kas aplink mus yra, turi energiją, kuri gali veikti teigiamai arba neigiamai. Mokslininkas atskleidžia ne vieną būdą, kaip apsisaugoti nuo piktų žmonių skleidžiamos energijos bei pasigaminti stiprinančio vandens. Ir pataria: „Jei norite būti laimingi, venkite dalytis ir girtis savo sėkme.“

Žmones vargina daugybė neaiškių problemų

J. Dainauskas sako, kad žmonės į jį kreipiasi įvairiais klausimais: dėl sveikatos, dvasinės būsenos, ligos, nutikus įvairioms nesėkmėms.

Labai mėgstame grožėtis upės skardžiais. Žmonės stovi ant atodangos krašto, gėrisi vaizdu, tačiau nenumano, kad tokios vietos spinduliuoja neigiamą energiją.

„Kai pradedi klausinėti, kodėl žmogus nelaimingas, paaiškėja, kad, pavyzdžiui, jis gyvena virš vandens gyslos, o tai yra labai pavojinga. Yra daug daiktų, kurie gali spinduliuoti neigiamai žmogų veikiančią energiją. Juos galime parsivežti iš kelionės ir net nenutuokti, kad dėl jų skleidžiamos energijos jaučiamės blogai“, – aiškina profesorius.

Kaip nustatyti, ar žmogus serga psichine liga, ar ne? Pavyzdžiui, vaikas bijo būti vienas. Neretai jis tokiu atveju vedamas pas psichiatrą. O, pasirodo, pažeista jo širdies čakra. Tokios situacijos – mokslininko kasdienybė.

Netinkama lovos padėtis sekina

Mokslininkas tikina, kad viena iš priežasčių, kodėl žmogus jaučiasi nelaimingas ir jį puola ligos, yra ta, kad miega blogoje vietoje.

„Bloga vieta gali būti dėl įvairių priežasčių, pati pavojingiausia – požeminė vandens gysla, pavyzdžiui, upelis, šaltinis, ežeriukas. Todėl dirbdamas su žmogumi nustatau, kur jis miega. Paprašau įsivaizduoti, kad guli savo lovoje, ir matau, kas darosi tam žmogui. Paprašau atsivežti namo, sklypo ar buto planą, kad galėčiau nustatyti, kur kas yra. Esu sukūręs techninių priemonių, kurias pasitelkdamas, galiu panaikinti blogą poveikį žmogui“, – aiškina J. Dainauskas.

Pasak mokslininko, kai kurie žmonės patys jaučia, kad vieta ar erdvė juos blogai veikia. Kartą troleibusų stotelėje sutiktas žmogus pasiskundė, kad blogai jaučiasi. O mokslininkas, pasinaudojęs virgule, suprato, kad ta vieta, kurioje yra stotelė, energiškai yra neigiama. Tokius jautrius žmones jis pasitelkia savo tyrimams atlikti. Taip pat neigiamai žmones veikia, pavyzdžiui, kapinės. Juk jose laidojami ir savižudžiai, ir žuvusieji. Todėl J. Dainauskas nerekomenduoja ten vestis mažų vaikų, nes prie jų labai lengvai gali prilipti įvairios energinės struktūros (dvasios) ir pažeisti. Vaikas gali pradėti blogai jaustis ir ilgainiui net susirgti.

Vandenį įkrauti gydomąja energija gali kiekvienas

Vanduo puikiai kaupia informaciją – tai viena sudėtingiausių struktūrų žemėje. Jis turi unikalių savybių, todėl vandenį galima įkrauti kokia tik nori energija. J. Dainauskas aiškina, kad itin gerai įkrauti vandenį virsmų naktimis – sausio 19 d., vasario 15 d., birželio 24 d. Tačiau jei šias datas praleidote, galite tai daryti bet kada.

„Net ir dabar ant mano palangės stovi stiklinė vandens. Joje įdėtas varikliukas suka vandenį prieš laikrodžio rodyklę. Toks vanduo turi teigiamų galių. Vanduo sukaupia galingos informacijos ir iš saulės šviesos, todėl žmogus, gerdamas tokį vandenį, gauna geros energijos“, – aiškina mokslininkas.

Vanduo
Vanduo / „Fotolia“ nuotr.

Profesorius sako, kad nesunku pasigaminti stiprinančio vandens ir pažeria patarimų, kuriais pasinaudoti gali kiekvienas. Juk kiekviena moteris virtuvėje turi maišytuvą. Viena jo pusė sukasi į vieną pusę, kita – į kitą. Reikia vieną ištraukti, o kitą palikti, kad suktųsi prieš laikrodžio rodyklę. Šviečiant saulei, stikliniame inde tris penkias minutes taip pasukite ir turėsite jėgų suteikiančio vandens. Galima ir arbatą šaukšteliu taip maišyti, tačiau tokiu būdu vanduo įgaus labai nedaug energijos.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kodėl sapnuojame košmarus

Galimi ir kitokie vandens įkrovimo būdai. Pavyzdžiui, klausydami mėgstamos muzikos padėkite šalia stiklinę vandens – jis įsikraus ir veiks gydomai.

Kalnai žmones veikia teigiamai

Kalnai, pasak mokslininko, veikia itin teigiamai: suteikia jėgų, gydo. Kaip išskirtinį galima būtų įvardyti Kailašo kalną Tibete. Tai šventas budistų kalnas. Taip pat Beluchos kalnas, aukščiausia Sibiro viršūnė. Prie tokių kalnų galima būtų priskirti Šastos kalną Amerikoje, Kalifornijoje, – tai šventas indėnų kalnas. Jei ant tokių kalnų nuotraukų padėsite vandens stiklinę, jis įsikraus ir turėsite gyvo vandens.

Vanduo
Vanduo / „Fotolia“ nuotr.

Taip pat profesorius priduria, kad kažkada yra tyrinėjęs pilkapius ir atradęs fenomeną: „Vykdėme ekspediciją į pilkapyną Aukštadvario rajone ir, pasirodo, pilkapio viršūnė spinduliuoja galingą informacijos srautą, kuris gerai veikia žmogų. Kol kas tai dar neištirta, nežinia, kodėl taip yra – galbūt anksčiau buvo vykdomos apeigos ar kas nors panašaus.“

O štai žemės žaizdos – daubos, griovos – priešingai nei kalnai skleidžia neigiamą informaciją. Labai mėgstame grožėtis upės skardžiais, pavyzdžiui, Merkiu, Šventosios. Žmonės stovi ant atodangos krašto, gėrisi vaizdu, tačiau nenumano, kad tokios vietos spinduliuoja neigiamą energiją.

Verkšlenantys žmonės skleidžia neigiamą energiją

Profesorius pataria niekada neklausyti dejuojančių, besiskundžiančių žmonių. Jei tokio žmogaus klausysite, jį užjausite, paguosite, įsijausite ir abu nukentėsite. Todėl geriau išvengti tokių pokalbių – nukreipti temą, pasakyti anekdotą.

Žmonės, kurie socialiniuose tinkluose dalijasi visomis gyvenimo akimirkomis, nesuvokia, ką daro. Turėdamas nuotrauką piktas žmogus gali su jumis daryti, ką nori.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip prisišaukti sėkmę

Jei norite būti laimingi, venkite dalytis ir girtis savo sėkme, nes nežinote, kas dėl to gali jaustis nelaimingas ir tokiu būdu jums pakenkti. Nesigirkite, kad puikiai atostogavote, keliavote, daug ką matėte. Gali klausyti šeimos draugas, bet pavydės ir jausis nelaimingas, kad to neturi. Tada bus blogai ir tam, kuris giriasi, ir tam, kuris klauso.

Žmonės, kurie socialiniuose tinkluose dalijasi visomis gyvenimo akimirkomis, net nesuvokia, ką daro. Tai labai didelė blogybė. Turėdamas nuotrauką piktas žmogus gali su jumis daryti, ką nori. Nuotraukoje yra visa informacija apie žmogų. Nuo žmogaus, kuris skundžiasi, gali apsisaugoti, o tokiu atveju neapsisaugosi – nežinai, nuo ko nukentėjai. Tai labai pavojingas žaidimas su ugnimi, kuris žaidžiamas iš nežinojimo. Tai paprasti dalykai, bet daugelis apie juos nesusimąsto.