Jonas Mačiulis priėmė nelengvą sprendimą – rimtam žingsniui ryžosi dėl šeimos

Krepšininkas Jonas Mačiulis, jo žmona Agnė Mačiulienė, dukros Kamilė, Klaudia ir Kotryna / Fotogenijų nuotr.
Krepšininkas Jonas Mačiulis, jo žmona Agnė Mačiulienė, dukros Kamilė, Klaudia ir Kotryna / Fotogenijų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-09-08 15:02
AA

Vienas garsiausių Lietuvos krepšininkų kaunietis Jonas Mačiulis pasakoja, kad vykti gyventi svetur jis jau nebeketina. Tris dukrytes su žmona Agne auginantis sportininkas rimtam žingsniui ryžosi dėl šeimos.

„Visi mano planai susiję su krepšiniu. Tačiau krepšininku visą gyvenimą nebūsi. Juolab, juo jau nebūsiu, kai vaikai baigs 12 klasių, todėl reikia adaptuotis čia, Lietuvoje“, – laidoje „Šeškinės 20“ ateities planais dalijasi J.Mačiulis.

Retai viešumoje besirodantis krepšininkas Jonas Mačiulis pasakoja ne tik itin asmeniškas savo gyvenimo istorijas, bet ir kalba apie žvaigždžių ligą.

„Ja turbūt yra prasirgę visi. Aš žaidžiau su vienomis didžiausių krepšinio žvaigždžių pasaulyje, Madrido „Real“. Tik aš šią ligą traktuoju kitaip. Man tai nėra asmenybės liga, tai yra užsidarymas nuo likusio pasaulio. Kai atstovauji šaliai, visi pradeda galvoti, kad esi jų nuosavybė“, – sako J.Mačiulis.

Jonas Mačiulis / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.

Italijoje, Graikijoje ir Ispanijoje ne vienerius metus žaidęs sportininkas prisiminė esminius žodžius, kuriuos reikia išmokti krepšininkui tik nuvykus į svetimą šalį.

„Pirmiausia reikia išmokti paprastą krepšinio terminologiją, kūno dalis, kad galėtum be problemų paaiškinti daktarams, ką tau skauda, na, ir žinoma, keiksmažodžius, kad galėtum pasiųsti komandos draugą“, – laidoje „Šeškinės 20“ juokauja krepšininkas.

LNK vakaro šou vedėjai smalsavo, ką varžybų metu reiškia komandos narių plekštelėjimai vienas kitam per užpakalius. Teiravosi, kokia iš tikrųjų šio gesto reikšmė.

Krepšininkas Jonas Mačiulis, jo žmona Agnė Mačiulienė, dukros Kamilė, Klaudia ir Kotryna / Fotogenijų nuotr.

„Tai nerašytos taisyklės, tarsi padrąsinimas ar padėkojimas po įmestos ar pramestos baudos. Tiesiog palaikymas“, – aiškina J. Mačiulis

„Tai, Jonai, tu tiesiog esi lietęs garsiausių pasaulio krepšininkų užpakalius!“, – pokštauja G. Savickas.

„Žinok, esu…“, – stipraus juoko netvardo J. Mačiulis.

Kiti pašnekovai ir intriguojantys pokalbiai – pirmoje naujojo LNK sezono laidoje „Šeškinės 20“ šį trečiadienio vakarą, 20 val.

Krepšininkas Jonas Mačiulis su žmona Agne Mačiuliene / Fotogenijų nuotr.