Jonas Nainys-Jovanis už viršytą greitį neteko vairuotojo pažymėjimo ir gavo baudą

Jonas Nainys-Jovani / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Jonas Nainys-Jovani / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-03-15 15:15
AA

Penktadienio popietę populiarusis radijo laidų vedėjas Jonas Nainys-Jovani (29) Vilniaus miesto apylinkės teisme išgirdo, kas jo laukia už vasario mėnesį pažeistas Kelių eismo taisykles (KET). Didžėjus atsidūrė teisėsaugos akiratyje, mat jo vairuojamas BMW Vilniaus Geležinio Vilko gatvėje leistiną greitį viršijo daugiau kaip 50 km/val.

Teismas, atsižvelgęs į lengvinamąsias (radijo laidų vedėjas pripažino savo kaltę) ir sunkinamąsias aplinkybes (tai – ne pirmas nusižengimas per šiuos metus), J.Nainiui skyrė 1250 litų baudą ir atėmė vairuotojo pažymėjimą 2 mėnesiams.

Jonas Nainys-Jovani atvyko į teismo nutarties dėl viršyto greičio paskelbimą (8 nuotr.)
+2

Tačiau Jovani nepraranda gero ūpo, esą teisių atėmimas – ne bėda, mat jo sužadėtinė Simona Šermukšnytė (grupės „Pinup girls“ narė – red. past.) galės jį visur vežioti.

Dar trečiadienį po administracinės bylos nagrinėjimo J.Nainys juokavo, kad greitį jis mėgsta, o tas pomėgis ir pakišo jam koją šioje situacijoje. Tačiau jis užtikrino, kad nėra iš tų vairuotojų, kurie važiuoja nutrūktgalviškai ir neapdairiai.

„Minėtos situacijos metu važiavau vienas, buvo geros eismo sąlygos, namai šalia, vos už 50 metrų, todėl ir pagalvojau, kodėl nepaspaudus“, – įvykį prisiminė Jonas.

„Daugelis iš mūsų gyvenime yra viršijęs greitį, tai – gana dažnas vairuotojų nusižengimas. Tą kartą skubėjau namo iš renginio ir sunku pasakyti, kodėl aš tą pedalą paspaudžiau“, – portalui Žmonės.lt šią savaitę pasakojo Jonas.

Primename, kad tai ne pirmas kartas, kai J.Nainys pažeidžia KET – trečiadienį teismas gavo keturiuose lapuose surašytus radijo laidų vedėjo nusižengimus. „Tuose lapuose užfiksuoti per mano 10 vairavimo metų padaryti keturi pažeidimai, ir tie nusižengimai nėra tokie jau baisūs“, – teigė didžėjus.