Jonas Valančiūnas pasidalino šypseną keliančia vaikystės nuotrauka

Jonas Valančiūnas / Žmonės.lt montažas
Jonas Valančiūnas / Žmonės.lt montažas
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-01-18 12:34
AA

Toronto „Raptors“ vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas gerbėjus nustebino pasidalindamas savo šypseną keliančia vaikystės nuotrauka.

Vos kelių metukų sulaukęs Jonas fotografijoje užfiksuotas jau stovintis prie kamuolio. Tiesa, ne krepšinio, o pripučiamo paplūdimio. Ir pats kamuolys į jo rankas dar netelpa – greta mažylio Jono atrodo milžiniškas. 

Pasidalindamas tokia vaikystės nuotrauka J.Valančiūnas ragina gerbėjus balsuoti už jį renkant, kurie krepšininkai pasirodys „Visų žvaigždžių“ rungtynėse Naujajame Orleane. Šios rungtynės, kuriose žais NBA žvaigždės, vyks vasario 16-ąją.

Jono Valančiūno puikus žaidimas ir galimybė žaisti NBA Visų žvaigždžių rungtynėse Naujajame Orleane jau sulaukė didelio palaikymo Kanadoje ir JAV. Vis dėlto gerbėjų balsų niekada nebus per daug, o jų vis dar šiek tiek trūksta. Todėl prisidėti prie balsavimo J.Valančiūnas kviečia ir Žmonės.lt skaitytojus.

Balsavimo taisyklės:

Balsuoti galima iki sausio 20-osios dienos, o starto penketai bus paskelbti sausio 23-ąją dieną.

Balsuokite už Joną Valančiūną, kad šis patektų į NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynes. Tai galite daryti taip:

Balsuokite per „Facebook“ – komentuokite NBA „Facebook“ puslapyje arba NBA komandos puslapyje. Komentare būtinai paminėkite “Jonas Valanciunas #NBABallot #VoteJV”.Balsuoti per „Facebook“ galite kasdien.

Balsuokite per „Twitter“ – siųskite „Twitter“ žinutę būtinai paminėdami “Jonas Valanciunas #NBABallot #VoteJV” .

Persiųstos žinutės ir mėgstamos žinutės nesiskaičiuoja. Balsuoti per „Twitter“ galite kasdien. Balsuokite per „Instagram“, siųskite sukurtą nuotrauką komentare būtinai paminėdami “Jonas Valanciunas #NBABallot #VoteJV”. Komentarai ant draugų nuotraukų nesiskaito – tai turi būti jūsų išsiųsta nuotrauka. Balsuoti per „Instagram“ galite kasdien.

Balsuokite interneto puslapyje – parinkite Joną vienu iš žaidėju per čia. Balsuoti šiame Interneto puslapyje galite kasdien.