Jonas Valančiūnas su žmona Egle trumpam poilsiui pasirinko Meksiką

Jonas Valančiūnas su žmona Egle / Asmeninio albumo nuotr.
Jonas Valančiūnas su žmona Egle / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-02-17 13:48
AA

Naktį iš penktadienio į šeštadienį lietuvis Jonas Valančiūnas pajuto „Visų žvaigždžių“ savaitgalio dvasią Naujajame Orleane. Jis varžėsi „Kylančių žvaigždžių“ rungtynėse, kur susitinka geriausi naujokai ir antramečiai žaidėjai. Iškart po to krepšininkas su žmona Egle išvyko atgauti jėgas į saulėtąjį Kankuną, Meksiką.

E.Valančiūnienė savo socialinio tinklo paskyroje pasidalijo nuotrauka, kurioje sutuoktiniai mėgaujasi poilsiu užsieniečių pamėgtame kurorte, esančiame pietryčių Meksikoje.

Ši Valančiūnų išvyka nėra ilga – pora poilsiu mėgausis vos kelias dienas. Antradienį vakare (19 val. Vašingtono laiku) krepšininko jau laukia rungtynės. J.Valančiūno atstovaujamas „Toronto Raptors“ klubas išvykoje susitiks su „Washington Wizards“ krepšininkais.

Žmonės.lt primena, kad J.Valančiūnas ir Eglė Ačaitė susituokė praėjusių metų rugsėjo 27-ąją slaptoje ceremonijoje kaimo turizmo sodyboje „Karpynė“ Raseinių rajone.

Sportininkas savo išrinktajai pasipiršo liepos mėnesį po pusmečio draugystės ir įteikė jai prabangų, briliantais puoštą žiedą. Vestuvėse dalyvavo poros tėvai, artimieji ir bičiuliai, kurių susirinko apie keturiasdešimt. Santuokos vieta, laikas ir pats faktas buvo kruopščiai slepiami.