Joninių įkvėpta Iglės premjera „Vasaros laužai“: klipe tapo paparčio žiedo ieškančia laume

Iglės vaizdo klipo „Vasaros laužai“ filmavimas / Martyno Vitėno nuotr.
Iglės vaizdo klipo „Vasaros laužai“ filmavimas / Martyno Vitėno nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-06-12 10:23
AA

Artėjant Joninėms, Iglė pristato nuotaikingą dainą „Vasaros laužai“ ir jos pasakišką vaizdo klipą. Jame dainininkė virto paparčio žiedo ieškančia įstabaus grožio laume.

Klipas filmuotas nuo aušros iki sutemų keliuose šalies nacionaliniuose parkuose. Dėl įspūdingų kadrų Iglė net pasiryžo akis į akį susitikti su padarais, kurių bijo labiausiai.

„Klipo estetiką, galima sakyti, susapnavau ir mums puikiai pavyko ją įgyvendinti. Būtinai norėjau, kad klipe būtų upelis, tačiau čia kilo problema. Aš paniškai bijau varlių, o jų ten – daugybė“, – pasakojo dainininkė.

Iglės vaizdo klipo „Vasaros laužai“ filmavimas / Martyno Vitėno nuotr.

Fantastiška Lietuvos vasaros gamta ir kvapią gniaužiantys peizažai padėjo dainininkei atsipalaiduoti ir bent trumpam nugalėti baimę. „Šis filmavimas buvo tarsi dvasinė patirtis. Stengiausi negalvoti, kad kažkur šalia tikrai yra varlė. Įsigilindavau į save ir baimė atsitraukdavo. Momentais net pajusdavau, kad atitrūkstu nuo realybės, nebematau filmavimo grupės, tampu tikra miškų mitologine būtybe. Net keista, kad nebebijojau gultis į upelį. Tiesiog, išskridau į kitą dimensiją“, – pasakojo ji.

Iglė – „Vasaros laužai“:

Dainininkė tikisi, kad nauja daina, kuriai muziką ir žodžius sukūrė Laimonas Žiulpa, užkrės klausytojus nerūpestinga vasaros nuotaika, skambės paplūdimiuose, vakarėliuose ir, žinoma, prie Joninių laužų.

Dainą „Vasaros laužai“ Iglė pristato po pusmečio pertraukos. Per tą laiką ji aktyviai dirbo studijoje, todėl dienos šviesą netrukus išvys dar dvi naujos dainos. Viena jų – duetas su širdies draugu Tadu Juodsnukiu.

Iglės vaizdo klipo „Vasaros laužai“ filmavimas (20 nuotr.)
+14