Jonui Nainiui – 39: gimtadienį vainikavo trankus „latino“ vakarėlis su 50 išsipusčiusių svečių

Jono Nainio 39-ojo gimtadienio akimirkos / Socialinių tinklų nuotr.
Jono Nainio 39-ojo gimtadienio akimirkos / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-06-27 21:01
AA

Didžėjus, laidų vedėjas Jonas Nainys birželio 25 apsuptas būrio artimų draugų ir kolegų trankiai atšventė savo 39-ąjį gimtadienį. Latino muzikos ritmams neabejingas muzikantas bėgančius metus nusprendė vainikuoti švente, kurioje ryški pietietiška apranga ir pakili nuotaika nuteikė vienai geriausių vasarų.

„Galėjot skaičiaus nepriminti“, – pokalbio pradžioje su portalu Žmonės.lt juokėsi Jonas Nainys. Birželio 25 dieną 39-ąjį gimtadienį pasitikęs didžėjus pastebėjo, kad išgirdus šį skaičių mintyse skamba ne tik populiarioji Sauliaus Prūsaičio daina.

„Skamba mintys ir apie tai, kaip greitai bėga laikas. Atrodo taip neseniai švenčiau 29-ąjį, o dabar jau ir dešimt metų prabėgo“, – kalbėjo J.Nainys.

Ne paslaptis, kad žinomas šalies didžėjus yra vakarėlių mėgėjas, o dažniau jam patinka šventes organizuoti ir emocijomis bei muzika užburti kitus. Dažniausiai triukšmingai Jonines švenčiantis J.Nainys ir šiemet norėjo suburti draugus šia proga, tačiau paskatintas žmonos Simonos, galiausiai nusprendė paminėti savo gimtadienį.

„Simona mane paprotino, kad visą laiką organizuoju Jonines, tačiau pamirštu save. Pagalvojau, kad galbūt šįkart verta šventę pasidaryti sau ir draugus suburti į gimtadienį“.

Jonas ir Simona Nainiai / Socialinių tinklų nuotr.

Kaip užsiminė pats Jonas, gimtadienį jis organizavo po ilgos pertraukos. Regis, išties buvo verta palaukti – į jo šventę sugužėjo daugiau nei 50 svečių, kuriuos nustebino „latino“ temos išpildymas.

Tokią vakarėlio tematiką J.Nainys pasirinko ne veltui. „Nuo mažens šokau pramoginius šokius, tad latino muzikos ritmai man visada imponavo. Pagalvojau, kad būtų smagu visą Lotynų Amerikos dvasią įnešti ir į savo šventę“, – portalui Žmonės.lt pasakojo pašnekovas.

Ne tik gimtadienio kaltininkas, bet ir visi svečiai birželio 25 dieną pasipuošė spalvingais drabužiais ir aksesuarais. Štai pats Jonas savo šventės metu dėvėjo įspūdingą juodą ispanišką švarką.

Jonas ir Simona Nainiai, Naglis Bierancas / Socialinių tinklų nuotr.

J.Nainys prasitarė, kad suorganizuoti siautulingą ir gerai pavykusį gimtadienį jam nėra sunku, kadangi dauguma jo draugų sukasi pramogų pasaulyje.

„Atskirai samdyti vedėjų nereikia, programos galvoti taip pat. Ji gimsta tiesiog čia ir dabar. Mikrofoną bet kada gali pasiimti Rolandas Mackevičius, padainuoti Jessica Shy, Natalija Bunkė ar bet kas kitas. Turbūt čia vienas iš pliusų būti pramogų industrijoje“, – juokėsi jis.

Žinoma, progos palinksminti publikos nepraleido ir pats Jonas. Jis gimtadienio metu surengė tikrą diskoteką, kurioje skambėjo jo garsiausi hitai.

Jonas Nainys-Jovani / Luko Griciaus nuotr.

Dar prieš gimtadienį su portalu Žmonės.lt kalbėjęs J.Nainys prasitarė, kad nors bėgantys metai gąsdina, tuo pačiu jie atneša naujų patirčių. Nors didžėjus tikrai gali pasidžiaugti karjera, kuri jau pasiekė ir tarptautinius vandenis, jis sako anksčiau save spaudęs į rėmus.

„Bėgant metams supratau, kad nereikia užsibrėžti tikslų, kuriuos privalome pasiekti iki tam tikro amžiaus. Paprasčiausiai tada pamiršti gyvenimą ir desperatiškai sieki įtilpti į savo pačio nustatytus amžiaus rėmus. Tada jau viduje nebelieka ramybės.

Gal ir norėčiau pasvajoti, kad 40-ties būtų gerai tapti pasaulinio lygio didžėjumi ir savo kūrinius groti „Tomorrowland“, bet tada suprantu, kad tam reikia laiko. O aš jo turiu, ir daugiau nebenoriu savęs spausti į rėmus. Tokio požiūrio treniravimas man padėjo pasiekti tai, ką turiu dabar“, – atviravo Jonas Nainys.

Žinomas didžėjus dabar jau nebekuria iliuzijų. Jis dieną iš dienos mėgaujasi gyvenimu su mylima žmona Simona Naine, kuria muziką, prodiusuoja ir džiaugiasi naujomis patirtimis.

Štai birželio mėnesį Vingio parke po italų „Måneskin“ koncerto scenoje sukūręs tikrą vakarėlį, o Kauno „Žalgirio“ arenoje apšildęs Dua Lipą, dabar jis ruošiasi kitam svarbiam renginiui – liepos mėnesį J.Nainys Taline apšildys garsųjį didžėjų Tiësto.

Fotogalerija:

Simona ir Jonas Nainiai (23 nuotr.)
+17