Joseph June pristato vaizdo klipą kūriniui „Perfect“: retro kadrai iš dvaro Šiauliuose

Joseph June / Gvido Bindoko nuotr.
Joseph June / Gvido Bindoko nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-08-29 10:42
AA

Muzikos atlikėjas Joseph June išleidžia retro stiliumi dvelkiantį vaizdo klipą dainai „Perfect“ (liet. „Tobula“), kurios pagrindinė tema – tobulumo ir savivertės priešprieša.

Atlikėjo nuomone, dar neseniai išleistam albumui „Self“ (liet. „Save“) priklausantis kūrinys yra lyg pasiūlymas klausytojui nesiekti tobulumo bet kokia kaina.

„Esame pernelyg įpratę vertinti save ir kitus pagal išvaizdą ar asmeninius pasiekimus, bet kartais pamirštame paprastą žmogiškumą ir empatiją“, – pasakoja Joseph June.

Joseph June klipo akimirka / Gvido Bindoko nuotr.

Režisierės Gerdos Remeikytės vaizdo klipo dėmesys sukasi aplink merginą, kuri nori atrodyti tobula. Rodomos frustraciją keliančios pastangos, norint užduoti žiūrovui klausimą; ar tu tikrai norėtum būti tobulas?

Siekiant perteikti nerimastingą nuotaiką, susipynusią su šokti verčiančiu ritmu, buvo pasirinkta netradicinė vaizdo klipo lokacija.

„Atsimenu, kad, atvykęs į dvarą, esantį Šiauliuose, kelias valandas vaikščiojau apstulbintas neeiline aplinka: medinė sienų apdaila, įspūdingi šviestuvai ir baldai. Nors dvare gyvena šeimininkai, visą filmavimo laiką jaučiausi kaip muziejuje“, – sako atlikėjas.

Kodėl nusprendei iš visų „Self“ albumo dainų vaizdo klipą kurti būtent dainai „Perfect“? Gal pasirinkai atsitiktiniu būdu?

„Tikrai ne, – juokiasi atlikėjas, – būtent ši daina man yra ypatinga. Atsimenu, kai savo tėčiui išsiunčiau dainos demo versiją, jo teigiama reakcija buvo tokia stipri, kad net aš pats nepatikėjau, ką sukūriau. Tokia jo reakcija tik patvirtina, kad ši daina yra viena įspūdingesnių.“

Režisierė Gerda Remeikytė su operatoriumi Gvidu Bindoku kartu sukūrė vaizdo klipą kviesdami žiūrovą ne tik šokti, bet ir sudvejoti tobulumo svarba.

Joseph June – PERFECT:

„Žmonės svečiuose“ – atlikėjas Joseph June (6 nuotr.)