Jubiliejų minėjusį Aleksandrą Ivanauską-Farą nuoširdžiai sveikino ir Erika bei Merūnas Vitulskiai

Grupės „Rondo“ lyderis atšventė savo 60-metį / Ilonos Degutienės nuotr.
Grupės „Rondo“ lyderis atšventė savo 60-metį / Ilonos Degutienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-06-22 11:18
AA

„Na, jaunuoli, tai ar egzistuoja gyvenimas po 60-ies?“ – draugai juokais grybšteli Aleksandrui Ivanauskui-Farai, prieš kelias dienas privačioje sodyboje įsimintinai atšventusiam neeilinį jubiliejų. „Taip, dabar jau man 30+“, – atsako „Rondo“ lyderis, vis dar maloniai prisimenantis gimtadienio staigmenas.

Prieš pusmetį Fara dar gana abejingai vertino nenumaldomai artėjantį 60-metį. Jam labiau rūpėjo lapkričio pabaigoje prasidėsiantis jubiliejinis turas per arenas „RONDO gyvai“. O štai tikroji gimtadienio data atlikėją mažiausiai jaudino. „Tą dieną turbūt koncertuosiu“, kalbėjo Aleksandras.

Ir vis dėlto A. Ivanausko šeima ir draugai pasirūpino, kad solidus gimtadienis būtų deramai paminėtas. Kelis mėnesius Farai už nugaros vyko reikalai, susiję su jo jubiliejumi, kol galiausiai viskas buvo išpildyta taip, kad „Rondo“ lyderis negalėjo nuslėpti nuoširdaus jaudulio.

Grupės „Rondo“ lyderis atšventė savo 60-metį / Ilonos Degutienės nuotr.

„Staigmenų buvo, ir nemažai. Susirinko visi draugai, kuriuos labai norėjau pamatyti, mano šeima... Jie man padarė tokį filmą, jame tiek mielų žmonių mane sveikino... Tiesiog pamačiau, kas yra mano draugai, – pasakojo Fara. – Žmona Rima padovanojo man dainą, kurią pati ir padainavo. O choras „Božolė“ daugiabalsiu vokalu atliko kūrinį, per kurį mes su Rima prieš 42 metus susipažinome. Negali tokių dalykų klausytis be jaudulio.“

Scenos žvaigždės jubiliejinė puota vyko privačioje sodyboje, kurioje tądien buvo tiršta šou verslo įžymybių. Faros pasveikinti atvyko grupės „Rondo“ nariai, Merūnas Vitulskis, Marius Jampolskis, Dainius Martinaitis, Vitalijus Cololo ir daugybė kitų.

Grupės „Rondo“ lyderis atšventė savo 60-metį / Ilonos Degutienės nuotr.

„Atskrido ir mūsų vadybininkai iš Danijos, organizuojantys „Rondo“ koncertus Skandinavijoje. Susirinko kiti senokai nematyti bičiuliai. O kadangi tai žmonės, kurie patys nuolat dirba renginiuose, šįkart norėjome apsieiti be ypatingos programos. Tiesiog svajojome apie vakarą be jokio žiūrėjimo į laikrodį ir klausinėjimo, tai koks čia tas scenarijus. Taip ir buvo. Galiu reziumuoti, kad gimtadienio vakarėlis tikrai pavyko, o kai kurie svečiai namo grįžo be batų“, – juokiasi Fara.

60-mečio amplua kiek apšilsiantis A. Ivanauskas jau rudenį pradės švęsti savo jubiliejų su visa Lietuva ir tai vyks turo „RONDO gyvai“ koncertuose lapkričio 23 dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje, gruodžio 1-ąją – Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, 9 d. – Šiaulių arenoje, o gruodžio 16-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Aleksandro Ivanausko-Faros jubiliejaus šventė (18 nuotr.)
+12