Jubiliejų švenčiantis Dainius Martinaitis: „Bičiuliai išpildė vaikystės svajonę“

Dainiaus Martinaičio jubiliejaus šventė/Dainiaus Labučio nuotr.
Dainiaus Martinaičio jubiliejaus šventė/Dainiaus Labučio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-03-16 21:16
AA

„Jausmas, kai turiu mikrofoną ir galiu šnekėti, ką noriu, o klientas neužpyks, yra nepakartojamas!“, – prajuokindamas atėjusius pasveikinti gimtadienio proga sakė vienas žinomiausių Lietuvoje renginių vedėjų Dainius Martinaitis.

Penkiasdešimtmetį mininčio D. Martinaičio klasiokai, grupiokai, kolegos, artimi draugai bei giminaičiai paspausti ranką sukaktuvininkui galėjo bare „Stars and Legends“ surengtoje šventėje.

„Prieš 10 metų savo 40-metį nutariau praleisti ramiai Dusetose, žvejodamas ant užšąlusio ežero. Tuomet tikrai nesitikėjau, kad į mano bičiulio Ramūno Čižo namus, kuriuose viešiu ne kartą ar du per metus, sugūžės tiek draugų... Kai kieme sustojo autobusas, o iš jo išlipo gal 20 merginų, negalėjau patikėti savo akimis! Dainos, šokiai, kalbos tęsėsi gal dvi valandas. Visą laiką stebėjausi, kaip jos pasveikinti atvyko be antrųjų pusių, kol nebuvau „nuviliotas“ į Čižo bravorą. O čia su atskira muzikine programa laukė ir staigmeną inicijavę draugai“, – prisimindamas ankstesnįjį jubiliejų pasakojo D. Martinaitis.

Šįkart suburti jam brangius žmones į vieną vietą jis nusprendė pats. Dainas susirinkusiems dovanojo Vladas Kovaliovas ir Indrė Launikonytė, itin šmaikščią programą parengė aktorius, gatvės cirko artistas Viačeslavas Mickevičius. Jubiliatą pralinksmino „Bijolos“ meistrų specialiai jam pagamintas bei vienos bičiulės padovanotas teminis tortas – tankas.

Dainiaus Martinaičio jubiliejaus šventė/Dainiaus Labučio nuotr.

„Mažai kas žino, kad domiuosi istorija, karo tema. Esu internete peržiūrėjęs turbūt visus įmanomus filmus, pastatytus remiantis II pasaulinio karo įvykiais. Daugelį jų – net ne po vieną kartą“, – dovanos prasmę paaiškino apie ją nieko iš anksto nežinojęs sukaktuvininkas.

Jam staigmena buvo ir tų pačių konditerių pagamintas „kalnas“ eklerų – desertų, kuriems D. Martinaitis jaučia silpnybę.

Šventinį vakarą D. Martinaitis svečiams „įteikė“ ir prašymą išpildyti vaikystės svajonę.

Dainiaus Martinaičio jubiliejaus šventė/Dainiaus Labučio nuotr.

„Manęs niekas niekada nėra kilnojęs gimtadienio proga... O aš labai norėčiau...“, – lyg juokais, lyg rimtai kalbėjo renginių vedėjas, po penkiasdešimties „skrydžių“ į orą patikinęs, jog išgyveno vienas geriausių emocijų savo gyvenime.

Vidury savaitės šventę surengęs D. Martinaitis pasakojo tikrąją gimtadienio dieną sutikęs ramiai – praleidęs keletą valandų vandens parke, o vakare nuėjęs į išankstinę filmo premjerą.

„Buvo tikrai jaukus gimtadienis. Toks, kokio ir tikėjausi“, – patikino D. Martinaitis. 

Renginių vedėjo Dainiaus Martinaičio penkiasdešimtmečio šventė (29 nuotr.)
+23