Julia Roberts kartu su Michelle Obama lankosi Azijoje: su mergaitėmis diskutuoja apie švietimą ir jų teises

Julia Roberts ir Michelle Obama lankosi Vietname / „Scanpix“ nuotr.
Julia Roberts ir Michelle Obama lankosi Vietname / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-12-09 17:50
AA

JAV aktorė Julia Roberts (52) kartu su buvusia JAV pirmąja ponia Michelle Obama (55) gruodžio 9-ąją išvyko į Aziją. Tiesa, kelionė bus ne pramoginė, o šviečiamoji. Garsios moterys lankysis Malaizijoje ir Vietname, kuriuose susitiks su vietinėmis mergaitėmis ir dalysis savo mintimis apie švietimą bei moterų teises.

M. Obama pakvietė vieną žinomiausių pasaulio aktorių – J. Roberts – prisijungti prie jos įkurtos organizacijos „Obama Foundation“ sušaukto susitikimo, skirto skatinti švietimą Azijos ir Ramiojo vandenyno regione. Tai ne pirmas kartas, kai Michelle Obama į savo fondą veiklą įtraukia žinomus žmones. Kartu su ja, ankstesniais metais, programose dalyvavo Davidas Beckhamas, Merl Streep, Anne Hathaway, Natally Portman ir kiti.

Julia Roberts ir Michelle Obama lankosi Vietname / „Scanpix“ nuotr.

Fondo programoje numatyta, jog susitikime dalyvaus 200 lyderių iš 33 šalių. Visi jie dalysis savo patirtimi ir įžvalgomis. 

Pirmadienį Michelle Obama ir Julia Roberts lankėsi vienoje Vietnamo vidurinių mokyklų, kurioje kartu su vietinėmis moksleivėmis diskutavo apie švietimo svarbą ir moterų teises.

Julia Roberts ir Michelle Obama lankosi Vietname (18 nuotr.)
+12