Julia Roberts paaiškino, kodėl nežiūri kultinio serialo „Sostų karai“

Julia Roberts ir kadras iš serialo „Sostų karai“ / „Scanpix“ nuotr.
Julia Roberts ir kadras iš serialo „Sostų karai“ / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-05-21 14:47
AA

Kai visas pasaulis pamišęs dėl bene populiariausio šių dienų serialo „Sostų karai“, amerikiečių aktorė Julia Roberts (51) atskleidė jo nežiūrinti ir su šypsena stebinti visą šį chaosą.

Viename interviu aktorė sulaukė žurnalistės klausimo apie šį serialą.

„Dažniausiai jums užduodamas klausimas iš publikos yra šis – kas visgi atsisės į pagrindinį sostą paskutinėje aštuntojo „Sostų karai“ serialo sezone. Tačiau prieš tai turiu paklausti dar vieno dalyko. Ar žiūrite šį serialą?“ – klausė žurnalistė.

Julia Roberts / Vida Press nuotr.

„Pasakysiu tau Barackui Obamui už 500 JAV dolerių,“ – juokavo J. Robertts.

Visgi, aktorė patikino, šis serialas ne jos skoniui.

„Niekuomet nežiūrėjau „Sostų karų“. Galbūt esu mačiusi vieną epizodą, bet man jis pasirodė pernelyg bauginantis ir netgi seksualus. Mėgstu šiek tiek lengvesnį turinį,“ – teigė ji.

„Sostų karų“ žvaigždė Emilia Clarke / „Scanpix“ nuotr.

Panašu, kad Julia nebuvo tarp tų 10,7 milijonų amerikiečių, kurie planavo pirmadienio rytą nevykti į darbus ir žiūrėti paskutiniąją „Sostų karų“ seriją.

Įdomūs faktai apie šį neįtikėtinos sėkmės sulaukusį kūrinį

„Sostų karų“ komanda sukūrė naujas kalbas

Nors George'o R.R. Marino novelėse buvo ne kartą paminėtos, tačiau iki serialo kai kurios kalbos taip ir neegzistavo. Prisiminkite visas scenas, kuriose herojai kalbėdavo Dothraki kalba – serialo kūrėjai svarstė galimybę Kal Drogo ir jo tautiečius versti kalbėti angliškai su labai stipriu akcentu ar naudoti keletą frazių iš knygos, bet galiausiai lingvistas Davidas Petersonas sukūrė ištisą kalbą. Jos šaknys – rusų ir arabų kalbose. Dothraki kalba turi pilnai funkcionuojančią gramatiką ir daugiau nei 2000 žodžių.

Aktorė Emilia Clarke / Vida Press/Scanpix nuotr.

Į King's Landing galima nesunkiai nukeliauti

„Sostų karai“ buvo filmuojami Kroatijoje, Šiaurės Airijoje, Ispanijoje, Maroka, Maltoje ir Islandijoje. Matyt, lengviausiai keliautojams atpažįstama vieta – įspūdingasis Kroatijos miestas, kurio marmurinis senamiestis yra apsuptas stora siena – Dubrovnikas. Šio miesto meras leido serialo kūrėjams naudotis fantastiškomis vietomis nemokamai ir taip dar labiau paskatino juos kurti būtent čia.

Nei vienas veikėjas nėra pasirodęs visose serialo serijose

Nieko nuostabaus, turint omenyje, kiek daug šioje istorijoje herojų. Beje, televizijos istorijoje tai – nėra dažnas įvykis. Iki šiandien tik du veikėjai buvo matomi kiekvienoje serijoje iki jų herojaus mirties – Nedas Starkas ir Robertas Barateonas. Sersei Lanister, Džofriui Lanisteriui ir Tyrionui Lanisteriui pavyko pasirodyti kiekvienoje vieno sezono serijoje.

„Sostų karų“ žvaigždė Emilia Clarke / „Scanpix“ nuotr.

Įžanga keičiasi beveik kas seriją

Tai pastebi tik patys atidžiausi žiūrovai, bet žymioji 3D animacija, padedanti keliauti per visas septynias karalystes, keičiasi beveik kas seriją. Taip nutinka, nes įžanga sukurta, kad parodytų žiūrovams, kur vyks ateinančios serijos veiksmas. Beje, įžangos dizainą įkvėpė Leonardo Da Vinci brėžiniai.

Tėvai masiškai vadina vaikus serialo veikėjų vardais

Jau dabar pasaulyje vaikšto daugiau nei 2000 Arijų, beveik 100 Tyrionų, 241 Kalysė ir apie 100 Daenerių.

Paskutiniojo serialo „Sostų karai“ sezono VIP premjera (93 nuotr.)
+87
Naujausio „Sostų karų“ sezono premjera Niujorke (28 nuotr.)
+22