Julija Žižė sugrįžo į socialinius tinklus: „Stengsiuosi elgtis kitaip“

Julija Žižė / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Julija Žižė / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-11-12 11:05
AA

Po viešai nuaidėjusio ir kontroversiją sukėlusio influencerių konkurso nuo socialinių tinklų atsitraukusi Julija Žižė sugrįžo. Praėjus trims savaitėms moteris pasidalijo viešu įrašu, kuriame papasakojo apie dabartinę savo situaciją, o portalą Žmonės.lt patikino, kad visas juodas etapas jau praeityje ir su šeima jie laikosi gerai bei stengiasi nemalonius potyrius palikti nuošalyje.

Ilgai  internete netilus pasipiktinimui dėl J.Žižės organizuotos „padėkos akcijos“ – socialinių tinklų sekėjams skirto konkurso, kuriame jie galėjo laimėti BMW X3, krūtinės korekcijos operaciją ir kitus prizus, Julija nusprendė atsiriboti nuo viešumos ir spalio 21-ąją pranešė pasitraukianti iš socialinių tinklų.

Paaiškėjus faktui, kad konkurso automobilis – pačios J.Žižės anksčiau važinėtas visureigis, moteris sulaukė įvairių reakcijų. O paskelbus laimėtoją, internautams apskritai kilo įtarimų dėl konkurso skaidrumo. 

Šioje istorijoje pasisakė dauguma žinomų žmonių. Vieni Juliją kritikavo, kiti – užtarė. Pati moteris po kurio laiko atsiribojo ir tik ketvirtadienį paskelbė susgrįžtanti bei pažadėjo stengtis, jog panašios situacijos niekada nepasikartotų.

Julija Žižė / Asmeninio albumo nuotr.

„Atsikvėpiau, pailsėjau, buvau daug su savimi, su šeima, draugais. Daug mąsčiau ir džiaugiuosi, kad gyvenu ir vis mokausi – kalbėti, rašyti, galvoti ir jausti atsakingai. Suprasti, kad nėra vienos tiesos. Nes jų daug. Visų skirtingos.

TIESOS. Ir kuri iš jų pranašesnė? O kuri turi nusileisti? Ir apskritai – ar turi? Pastaruoju metu supratau aiškiai tik vieną dalyką – bet kokia kaina vengsiu tų, kurie be jokių vidinių įsipareigojimų prie savo vardo deda grotažymę #AŠ PRIEŠ PATYČIAS ar #AŠ PRIEŠ SMURTĄ ir nė neatvėsus klaviatiūrai, kuria šie žodžiai buvo spausdinti, viešoje erdvėje imasi rašyti įžeidžiančius komentarus, neva juokais, bet iš tiesų skaudžiai pašiepdami įrašinėja podcastus, niekina sutrikusius ar menkina kitaminčius.

Dėsiu visas pastangas, kad mintimis, žodžiais bei darbais išpildyčiau lūkesčius tų, kuriems reikia paramos atsilaikant prieš smurtą

Aš stengsiuosi elgtis kitaip. Dėsiu visas pastangas, kad mintimis, žodžiais bei darbais išpildyčiau lūkesčius tų, kuriems reikia paramos atsilaikant prieš smurtą. Aš su Jumis. Pabrėšiu – esu prieš bet kokį smurtą. Ir ne mažiau širdį ar kūną žalojančias patyčias.

Esu senai išmokusi vieną svarbiausią savo gyvenimo pamokų – kiekvienas žodis ar darbas grįžta su kaupu, tad mano sąžinė senai rami. Tai, kas mūsų nenužudo, padaro stipresniais, įžvalgesniais, atsakingesniais, tyrinėjančiais, atidžiau besirenkančiais.

Pasirinkau ir aš. Žinau, tikrai, kad kokia buvau, jau niekada nebebūsiu. Kasdien gyvensiu taip, kad rytoj būčiau geresnė savo versija. Dirbsiu daugiau bei ilgiau, bet dirbsiu savo sveikesnei gyvenimo kokybei, tiek aplinkos, tiek kūno ir sielos.

Žinau, tikrai, kad kokia buvau, jau niekada nebebūsiu

Gilinsiuosi, klausiu, analizuosiu, tikrinsiu tam, kad būčiau tikra dėl to, ką pati vartoju ir ką jums savo ištikimiausiems rekomenduoju arba apie ką pasakoju. Konsultuosiuosi su ekspertais, mokslininkais, turinčiaisiais skirtingas nuomones, kartu rasim bendrą kalbą, savo TIESĄ.

Pradedam naują bangą be brukalų, kur bus atsakoma už kiekvieną pasakytą žodį ar padarytą veiksmą! Ir gal pabandome nuo šiol bendrauti be vaidybos, be filtrų, be NAUDOS SAU, be kaukių? Ką manai, ar pats, ko šitaip trokšti, sugebėsi atlaikyti?“

Julija Žižė (28 nuotr.)
+22