Julijos Žižės šeimos atostogos Žydrojoje Pakrantėje: svaiginantis levandų kvapas ir nemaloniai nustebinęs maistas

Žižių kelionės po Prancūzijos Rivjerą akimirka / Asmenininio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Neseniai į Lietuvą iš Prancūzijos Rivjeros grįžę dizainerė Julija Žižė ir fotografas Laurynas Žižys tebegyvena atostogų nuotaikomis. Kelionės prisiminimais tebegyvena ir jų dukrytė Lėja, rugpjūtį atšvęsianti antrąjį gimtadienį.

Po atostogų mažylė nenustoja čiauškėti apie dangaus žydrumo jūrą. „Lėjai patinka akmenukai, o Rivjeros pakrantės nuklotos akmenukais. Jai čia rojus, o ir maudėsi iki negalėjimo“, – juokėsi Julija. Žinoma moteris pridūrė, kad ši kelionė buvo puikus atokvėpis ne tik jai su Laurynu, bet ir jųdviejų dukrai. Juk lietuviška vasara šiemet oru nelepina.

Mažajai Lėjai labiausiai patiko jūra / Asmenininio albumo nuotr.

Keliaujant su mažu vaiku rūpesčių gerokai daugiau, bet Julija portalą Žmonės.lt patikino, kad Lėjos gimimas jų šeimos kelionių niekaip nepakoregavo.

„Su ja kelionės įspūdingos! Buvimas kartu šeimai neabejotinai padeda vaiko raidai. Juk būdami namuose visi esame paskendę savo reikaluose ir išties nelabai matome, kaip mūsų vaikas auga. O čia įsimylime ją iš naujo!“ – užtikrintai kalbėjo Julija.

Žižių kelionės po Prancūzijos Rivjerą akimirka / Asmenininio albumo nuotr.

Žižių šeima į Prancūzija išvyko ne šiaip atostogauti, bet ir paminėti dvi svarbias progas – trečiąsias vestuvių metines ir artėjantį Lėjos antrąjį gimtadienį.

„Norėjome jau pirmam Lėjos gimtadieniui į Prancūziją skristi, bet pavėlavome ant levandų žydėjimo. Taigi šiais metais nekantriai laukėme, – sakė J.Žižė, aplankiusi Prancūzijoje levandų laukus, Gorges du Verdos tarpeklį, apkeliavusi gražiausius Žydrosios pakrantės paplūdimius. Tačiau giliausiai į atmintį jai įsirėžė žydinčių levandų laukai. – Levandų laukų kvapas, vaizdas...! Tai kažkas tokio, kai važiuoji atidarytais langais gyvenvietėmis ir jau už pusės kilometro užuodi jų kvapą. Magiškas jausmas! Norisi maudytis levandose.“

Apie žydinčius levandų laukus sužinai dar prie jų nepriartėjęs – kvepia jau už pusės kilometro / Asmenininio albumo nuotr.

Vis dėlto tiems, kurie į Prancūziją vyksta pirmą kartą ir nori pajusti knygose aprašytą, dainose apdainuotą prancūzišką dvasią, Julija nerekomenduotų Žydrosios pakrantės.

„Prancūzijos Rivjera atsilieka nuo Paryžiaus labai stipriai. Jei norite pajusti Prancūziją, tai tik Paryžiuje. Pietų nerekomenduočiau niekam, nebent kaip ir visas pietines pakrantes – dėl jūros gėrybių šviežumo. Vis dėlto maistas mane nuvylė, nes kainos ir skonio santykis neatitinka realybės“, – patikino Julija.

Žižių atostogos Prancūzijos Rivjeroje (20 nuotr.)
+14
Skaitykite daugiau