Borisas Johnsonas išrašytas iš ligoninės: dėkojo medikams už išgelbėtą gyvybę

Borisas Johnsonas / „Scanpix“ nuotr.
Borisas Johnsonas / „Scanpix“ nuotr.
BNS
Šaltinis: BNS
2020-04-12 15:54
AA

Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas sekmadienį buvo išrašytas iš ligoninės, į kurią prieš savaitę buvo paguldytas dėl koronavirusinės infekcijos COVID-19 ir tris dienas praleido intensyviosios terapijos skyriuje.

Borisas Johnsonas padėkojo „jo gyvybę išgelbėjusiems“ Nacionalinės sveikatos apsaugos tarnybos (NHS) medikams, gydusiems jį nuo koronavirusinės infekcijos COVID-19.

Iš Londone įsikūrusios Šv. Tomo ligoninės intensyviosios terapijos skyriaus perkeltas premjeras darydamas savo pirmąjį viešą pareiškimą pabrėžė esąs „be galo jiems dėkingas; jie išgelbėjo mano gyvybę“.

„Premjeras buvo išrašytas iš ligoninės ir toliau tęs savo sveikimą Čekerse“, – sakė Dauningo gatvės atstovas spaudai, turėdamas galvoje premjero užmiesčio rezidenciją netoli Londono. „Rekomendavus jo medikų komandai, ministras pirmininkas kol kas į darbą negrįš“, – pridūrė atstovas.

Konservatorių lyderis kovo 27-ąją pranešė, kad jam buvo nustatyta koronaviruso infekcija. 

Praėjus 10 dienų po paskelbimo apie ligą Jungtinės Karalystės premjeras buvo paguldytas į Šv. Tomo ligoninę Londone. Balandžio 6-ąją, pablogėjus B. Johnsono būklei, jis buvo perkeltas į intensyvos terapijos skyrių. B. Johnsonui buvo tiekiamas deguonis.

B.Johnsono sužadėtinė 32-ejų Carrie Symonds, kuri laukiasi jųdviejų kūdikio, taip pat juto Covid-19 infekcijos simptomus. Po septynių dienų saviizoliacijos jos būklė pagerėjo.

Borisas Johnsonas su sužadėtine Carrie Symonds / SCANPIX nuotr.