Juodkrantėje prasidėjo vasaros atidarymo šventė „Sveika, Neringa!“

„Sveika, Neringa!“ atidarymo akimirkos / V. Ovadnevo nuotr.
„Sveika, Neringa!“ atidarymo akimirkos / V. Ovadnevo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-06-08 10:17
AA

Penktadienio vakarą Juodkrantės centrinėje aikštėje buvo iškilmingai atidarytas didžiausias nemokamas sporto ir laisvalaikio festivalis „Sveika, Neringa!“. Į sceną lipo dainininkė Monique ir „Finalo ketverto“ žvaigždės.

Renginio atidarymo metu Neringos meras Darius Jasaitis pastebėjo, kad persikėlus keltu į Neringą visuomet aplanko geros emocijos. Jis pajuokavo, kad dalyvaus į programą neįtrauktame šaškių turnyre. Festivalio sumanytojas ir organizatorius Edmundas Jakilaitis atskleidė, kad išbandys savo jėgas bėgime ir priminė, kad šeštadienį laukiantis „Delfi“ pėsčiųjų žygis su Vlada Musvydaite bus itin turiningas – einant trasa bus galima labai daug sužinoti apie Juodkrantę ir jos istoriją.

Pajūrio gyventojai ir svečiai kviečiami vasarą pradėti linksmai, aktyviai ir su visa šeima. Ketvirtą kartą organizuojamo festivalio atidarymo koncertą pradėjo neseniai pasibaigusio muzikinio projekto „Finalo ketvertas“ nugalėtoja Indrė Juodeikienė bei finalininkai Gintarė Korsakaitė, Gabrielė Banevičienė-Gabi ir Algirdas Daumantas.

Vakaro vinimi tapo vienos mylimiausių Lietuvos jaunųjų atlikėjų Monique koncertas. Dar anksčiau M. Pundziūtė teigė, kad festivaliai be reikalo laikomi tik jaunimo privilegija ir kvietė į „Sveika, Neringa!“ atvykti ir šeimas su mažais vaikais, senjorus.

Šeštadienį festivalio svečių lauks daugybė sportinių rungčių ir pramogų. Vyks „Delfi“ pėsčiųjų žygis su Vlada Musvydaite, „Daugiau nei mama“ tėvelių bėgimas su vaikiškais vežimėliais su tinklaraštininke Inga Žuolyte, orientacinės varžybos „Olifėjos“ taurei laimėti, gatvės krepšinio turnyras BC Neptūnas taurei laimėti, jogos, jėgos aitvarų užsiėmimai, plaukimo pamoka vaikams ir suaugusiems bei daugybė kitų veiklų. Mažieji visą dieną bus laukiami vaikų pramogų zonoje.

Šeštadienio vakarą Juodkrantės svečius stebins įspūdingas nemokamas mylimiausio visų kartų atlikėjų Andriaus Mamontovo koncertas. Dainininkas žadėjo atlikti naująjį kūrinį bei senus visiems puikiai pažįstamus hitus. Sekmadienį festivalio pabaigą skelbs „Sportland“ suaugusiųjų bėgimas bei vaikų bėgimas su Jausmučiais.

„Sveika, Neringa!“ atidarymas (35 nuotr.)
+29