Juozapaičių šeima Motinos dienos proga parengė muzikinę staigmeną

Juozapaičių šeima / Asmeninio archyvo nuotr.
Juozapaičių šeima / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-05-04 09:07
AA

Muzikuojantį mamos ir dukters – Eglės Juozapaitienės ir Ievos Barboros Juozapaitytės – duetą esame įpratę matyti ir scenoje, ir televizijos projektuose. Artėjant Motinos dienai moterys sumanė savo gerbėjus nustebinti ne tik atgaivinta daina, bet ir sumanymu draugėn pasikviesti sutuoktinį ir tėtį Vytautą Juozapaitį. Muzikali šeima netgi nusifilmavo jaukumu ir jautrumu alsuojančiame vaizdo klipe.

„Motinos dienai artėjant kiekvienas stengiamės parodyti dėmesį ir išpažinti meilę savo brangiausiam žmogui... Tik ar ne per retai aplankome ir prisimename tėviškės laukus ir gimtą gatvę, kurioje savo vaikų sugrįžtant vis laukia gyvenimo rudens sulaukusi Motina? Ar nesijaučiame kalti dėl strimgalviais bėgančio gyvenimo tempo, kurio nešami vis nerandame laiko padėkoti Mamai už suteiktą gyvybės dovaną? Juk metai greit praeis ir vienatvė vieną dieną atsigręš į mus pačius,“ – savo jausmais ir mintimis dalinasi Lietuvos dainų mylėtojams gerai pažįstamas mamos ir dukters duetas Eglė Juozapaitienė ir Ieva Barbora Juozapaitytė.

Juozapaičių šeima / Asmeninio archyvo nuotr.

Šįkart dainininkės, pasikvietusios draugėn vyrą ir tėtį Vytautą Juozapaitį, dovanoja naujomis spalvomis padabintą iškilių menininkų Jaroslavo Cechanovičiaus ir Dalios Teišerskytės dainą „Pamiršti namai“. Šis prieš tris dešimtmečius gimęs nostalgiškai lyriškas kūrinys unikalaus šeimyninio ansamblio dėka suskamba naujai, bet tuo pačiu primena mūsų buvimo šioje žemėje prasmę ir amžinąsias vertybes...

Juozapaičių šeima / Asmeninio archyvo nuotr.

Dainininkai norėtų padėkoti už kūrybinę draugystę garso režisieriui Kristijonui Noreikai, „Andarte Production“ komandai Andriui Švitrai bei Svajūnei Kasperavičiūtei bei grožio meistrei Gabrielei Lileikaitei-Pavilionei.