Juozas Butnorius su žmona Gražina paminėjo ypatingą sukaktį: „Esu dėkingas likimui“

Juozas Butnorius su šeima / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Spalio 27-oji – ypatinga diena dainininkui Juozui Butnoriui. Buvęs „ventukas“ prieš penkis metus pirmąsyk pamatė savo būsimą žmoną Gražiną, kuri nuo tos dienos pakeitė jo gyvenimą. „Esu dėkingas likimui“, – portalui Žmonės.lt sakė Juozas.

Ketvirtadienį simboliškai minint gražią sukaktį, Juozas Butnorius socialiniuose tinkluose žmonai skyrė jautrius žodžius ir pasidalijo romantiška poros nuotrauka.

„5 metai! Tiek laiko praėjo nuo to momento, kai pirmą kartą pamatėme vienas kitą! Tiek laiko praėjo kai mūsų gyvenimai apsivertė aukštyn kojom! Tiek laiko mes kartu žengiame koja kojon! Kiek daug mes kartu jau nuveikėm per tą trumpą laiką. Esu dėkingas likimui, kad prieš tuos 5 metus man įžengus į tą salę, joje buvai Tu. Myliu Tave, mano pasauli! Judam toliau“, – šalia jųdviejų nuotraukos rašė J.Butnorius.

Portalui Žmonės.lt vyras atskleidė, kad pažinties metines vainikavo ne tik jautrūs žodžiai žmonai, bet ir laikas kartu.

„Ketvirtadienį vaikus paleidome į mokyklą, o patys nusprendėme pasimėgauti vienas kito draugija ir SPA procedūromis“, – sakė Juozas Butnorius.

„Buvo labai gera praleisti laiką tik dviese, viską daryti kartu, kaip ir darome pastaruosius penkerius metus“, – kalbėdamas su portalu Žmonės.lt pridūrė dainininkas.

Juozas Butnorius su žmona / Asmeninio albumo nuotr.

Primename, kad šių metų gegužės 11-ąją Juozas Butnorius su žmona Gražina paminėjo trijų metų santuokos sukaktį. Ta proga Juozas portalui Žmonės.lt pasakojo apie tai, kaip jiems su žmona pavyksta išlaikyti santykius. Dainininkas atskleidė, kad jų namuose yra viena pagrindinė taisyklė.

„Turime tris atžalas, kurioms reikia skirti be galo daug dėmesio, todėl kartais jo nebelieka vienas kitam. Kai įsisuki į rutiną, neberandi laiko pokalbiams, prasideda vienas kito nesupratimas. Todėl mes stengiamės to išvengti. Mums kartu gera, nes vienas kitą suprantame ir visada stengiamės palaikyti, daug kalbėtis.

Ne be reikalo Dievas žmogui davė dvi ausis ir tik vieną burną, tam, kad mažiau kalbėtume ir daugiau klausytume. Todėl santykiuose svarbiausia vienas kito klausyti ir išgirsti. Jei kalbi tik apie tai, ko reikia tau ir rodai savo ambicijas, negirdėdamas ko reikia tavo šeimai, visas kortų namelis sugriūna.

Žinoma, ne visada pavyksta vienas kitą suprasti, tačiau reikia stengtis ir bent jau parodyti, kad nesi apatiškas. Pokalbiai ir gebėjimas išgirsti yra auksinė santykių taisyklė“, – kalbėdamas su portalu Žmonės.lt atviravo jau trejus metus santuokoje esantis J.Butnorius.

Fotogalerija:

Juozas Butnorius ir jo šeima (9 nuotr.)
+3
Skaitykite daugiau